Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. / Linen-binding, in German language. Sixth edition.
1932-1940 Az Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán-Reálgimnázium értesítője az 1931-32/1932-33. iskolai évről. Közzéteszi: Tamás Viktor. Újpest, 1932-1933., Schinkovits Lajos. Kiadói papírkötés, az első füzet borítója foltos, a kötése kissé laza.; Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán Gimnázium évkönyve az 1939-40. iskolai évről. Az iskola fennállásának XXXV. éve. Szerk.: Tamás Viktor. Újpest, 1940, Iskola Igazgatósága. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Az Mester Emberek Míveinek árazása. Váltó- és vásármíves magyar szabók, német szabók és zubbonyosok árszabásai(1926-1820). Szerk: Flórián Mária. Bp., 1998, MTA Néprajzi Kutatóintézet.Kiadói papírkötés , jó állapotban.
Varga István, Dr. Járosi Márton: A Budapesti Hőerőmű Vállalat történetéből.Kelenföldi Erőmű 1914-1989 Újpesti Erőmű 1912-1989. Bp., 1990, Budapesti Hőerőmű Vállalat.Kiadói, aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Czakó Gabriella, Nagy Éva (szerk.): Tündérkert. Énekes misszió Erdélyben. Marosszéki Kodály Zoltán Gyermekkar. Kolozsvár, 2010, Verbum. 95p. A két szerkesztő, Czakó Gabriella és Nagy Éva által dedikált! Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.