Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

15096.

Rufpreis:
1 200 HUF

1932-1940 Az Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán-Reálgimnázium értesítője az 1931-32/1932-33. iskolai évről. Közzéteszi: Tamás Viktor. Újpest, 1932-1933., Schinkovits Lajos. Kiadói papírkötés, az első füzet borítója foltos, a kötése kissé laza.; Újpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán Gimnázium évkönyve az 1939-40. iskolai évről. Az iskola fennállásának XXXV. éve. Szerk.: Tamás Viktor. Újpest, 1940, Iskola Igazgatósága. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
15097.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Gál-Fűkőlt-Horváth (szerk.): Gyöngyös: Egy kisváros a monarchia utolsó évtizedeiben, Gyöngyös, 1997. Kiadói papírkötésben
15098.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp.,1938, Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.
15099.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Az Mester Emberek Míveinek árazása. Váltó- és vásármíves magyar szabók, német szabók és zubbonyosok árszabásai(1926-1820). Szerk: Flórián Mária. Bp., 1998, MTA Néprajzi Kutatóintézet.Kiadói papírkötés , jó állapotban.
15100.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bán Márton - Váci képeskönyv. . Bp., [1943], Officina.  . Kiadói papírkötésben
15101.

Rufpreis:
1 200 HUF
19

Dmitrij Mereskovszkij: Kelet titkai. Fordította: Schmidt József. Bp., é.n., Dante kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
15102.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kátai Ferenc: Megszólalnak a kövek. Budakalász története 1900-ig. Bp., 1994, k.n. Kiadói papírkötésben, dedikálva.
15103.

Rufpreis:
1 400 HUF

Varga István, Dr. Járosi Márton: A Budapesti Hőerőmű Vállalat történetéből.Kelenföldi Erőmű 1914-1989 Újpesti Erőmű 1912-1989. Bp., 1990, Budapesti Hőerőmű Vállalat.Kiadói, aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
15104.

Rufpreis:
1 200 HUF

Czakó Gabriella, Nagy Éva (szerk.): Tündérkert. Énekes misszió Erdélyben. Marosszéki Kodály Zoltán Gyermekkar. Kolozsvár, 2010, Verbum. 95p. A két szerkesztő, Czakó Gabriella és Nagy Éva által dedikált! Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
15105.

Rufpreis:
1 600 HUF

M. Mester Katalin: Sorsok Zalától a Mátráig. Veszprém, 2009, Püski. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
15106.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vida Gabriella: A miskolci fazekasság a 16-19. században.Officina Musei 8.  Miskolc, 1999, Herman Ottó Múzeum. Papírkötésben, szép állapotban.
15107.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF