Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Turbuly Éva: Sopron vármegye közgyűlési jegyzőkönyveinek regesztái II. 1595-1608. Sopron, 2002, Győr-Moson-Sopron Megye Soproni Levéltárának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15084.

Rufpreis:
1 600 HUF

15085.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hermann Róbert: A rendőrminiszter és a Zichy-gyémántok. História Füzetek 10. Fejér Megyei Levéltár Közleményei 17. Székesfehérvár, én., a Történelembarátok Köre Alapítvány kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15086.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Siklóssy László: Svábhegy. Bp., 1929, Svábhegyi Egyesület. REPRINT! (1987). Kiadói kifakult egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
15087.

Rufpreis:
1 200 HUF

15088.

Rufpreis:
800 HUF

Almanach ENIT 1933. Bergamo.  Sok képpel. Egészvászon kötésben. Olasz útikönyv, naptár.
15089.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
15090.

Rufpreis:
800 HUF

5 db régi, 1930-1935 körüli német útikönyv tétel: Dr. Friedrich Bock: Nürnberg, von der Stadt der Reichstage zur Stadt der Reichsparteitage.  Stuttgart, 1938, Franksche Verlagshandlung. A náci pártgyűlések helyszíneivel és más képekkel illusztrált. + Grieben, Hamburg und Umgebung, kleine Ausgabe, 1929, térképpel + Lübeck, ein Führer durch die freie u. Hansestadt und ihre nähere Umgebung. Több illusztrációval és korabeli reklámmal + Kleiner Führer durch Braunschweig (Brunswiek). Térképpel. Színes és fekete-fehér illusztrációval és korabeli reklámmal. + Grieben Dresden und Umgebung, 1929. Két térkép melléklettel. Mind kiadói papírkötés. / Turist guides,5 different German cities: Nürnberg, Dresden, Braunschweig, Hamburg, Lübeck.
15091.

Rufpreis:
1 600 HUF

össz. 3 db régi, 1925-1937 körüli német nyelvű olasz útikönyv, 2 db Róma és 1 db Nápoly: Griebens Rom und Umgebung, kleine Ausgabe 1925 + Grieben Rom und Umgebung, mittlere Ausgabe 1937, több térkép melléklettel + Grieben Neapel und Umgebung, térképpel. Különböző kiadások. Mindegyik kiadói papírkötésben, részben sérült gerinccel.
15092.

Rufpreis:
1 200 HUF

15093.

Rufpreis:
1 600 HUF

15094.

Rufpreis:
1 200 HUF

15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF