Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Dömötör Sándor: Őrség. Szombathely, 1987, Őrségi Baráti Kör. Második (reprint) kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15048.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bellon Tibor: Nagykunság. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15049.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zákonyi Ferenc: Hévíz múltja és fejlődése 1820-ig. Hévízi Füzetek. 3. Hévíz, 1974.,(Kecskemét, Petőfi-ny.) 79+2 p.+III+XXVIII t. Kiadói kartonált papírkötés, a képtáblák egy része kijár (III-XIV.)
15050.

Rufpreis:
800 HUF

Osváth Miklós hévízi grafikái. Szerk.: Dr. Szarka Lajos. Hévíz, 2006., Hévíz Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. +2005 Hévíz. Művészeti és művelődési folyóirat. XII. évf. 4. sz.
15051.

Rufpreis:
800 HUF

Wein György: Zirc könyvékének Titon rétegei. A doktori cím elnyerése céljából benyújtott értekezés. Közlemények a Debreceni Tisza István Tudomány Egyetem Ásvány- Földtani Intézetéből. 2. sz. Különlenyomat a Földtani Közlöny 1934. LXIV.  köt. Bp., 1934., Mérnök-ny., 81-99 p.+1 t. Papírkötés, volt könyvtári példány.
15052.

Rufpreis:
800 HUF

Lengyel Endre: Petrogenetikai megfigyelések a Pilisszentlászló-környéki andeziteken. Különlenyomat a "Földtani Közlöny" 1925. évi LV-ik kötetéből. Bp., 1926., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 119-127 p. Papírkötés, volt könyvtári példány.
15053.

Rufpreis:
800 HUF

Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítval.
15054.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Várkonyi Fidél: A katolikus egyetemi hallgató.  Szerző által dedikált. H.n., é.n., Szalézi Művek. Kiadói papír kötésben.
15055.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cholnoky Jenő: A jégvilág. A sarkkutatások története. Második 1929-ig kiegészített és átdolgozott kiadás. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
15056.

Rufpreis:
1 600 HUF

Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóval.
15057.

Rufpreis:
800 HUF

Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, (Bp.,Egyetemi Nyomda-ny.), 205 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
15058.

Rufpreis:
2 400 HUF

15059.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF