Bársony István- Papp Klára- Takács Péter: Az úrbérrendezés forrásai Bihar vármegyében II-III. kötet (A szalontai és váradi járás + belényesi járás). Debrecen, 2003-2004, az Erdély-Történeti Alapítvány, a Hajdú-Bihar Megyei Levéltár és a Történelmi Intézet "Tudományos Iskolája" kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Miskolc város tanácsülési jegyzőkönyve. (1569-1600). Miskolc város történetének dokumentumai I. Miskolc, 1990, Herman Ottó Múzeum. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 500+ 250 példányban.
Szilády Zoltán: Bulgária. 330 képpel, 3 színes képpel, 17 műlappal, 2 térképpel. Budapest, 1931. Szerző [Centrum nyomda]. 1 t. címkép + 472 p. + 20 t. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott
Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.
1926-1940 Mezőtúri iskolai értesítők, 15 db: 1926-1940 Mezőtúri M: Kir. Áll. Teleki Blanka Leánygimnázium értesítője 1925-1926./1928-1929./1930-1931./1931-1932./1932-1933./1934-1935. (x2.)/1935-1936./1936-1937./1939-1940. iskolai éveire.; 1927-1938 Mezőtúri Református Gimnázium értesítője az 1926-1927./1930-1931./1931-1932./1932-1933./1937-1938. iskolai éveire. Változó állapotban, közte kissé foltos borítókkal.
Mednyánszky Alajos: Regék és mondák. Vál.: Fried István és Hana Ferková. Ford. és a jegyzeteket készítette Soltész Gáspár. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.