Gál Mózes: Az alföld gyógyfürdői és fürdői. Bp.,1981, Panoráma. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/385-Fernauktion/385.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000035/Gal-Mozes-Az-alfold-gyogyfurdoi-es-furdoi-Bp-1981-Panorama-Kiadoi-kartonalt-papirk~II2296752
2296752
15174
385
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Gál Mózes: Az alföld gyógyfürdÅ‘i és fürdÅ‘i. Bp.,1981, Panoráma. Kiadói kartonált papÃrkötés, sérült gerinccel.+ Cseke László: Észak-Magyarország gyógyfürdÅ‘i. Bp., 1982., Panoráma. Kiadói kartonált papÃrkötés, kissé kopott gerinccel.
: nagy_andras