Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 253

Vegyes művészeti könyvtétel, 4 db:   Georg Kolbe Zeichnungen. Einleitung von Wilhelm Pinder. Berlin, én., Rembrandt Verlag. Német nyelven. Javított gerincű, kopott, foltos kartonált papírkötésben.;  Robert Jordan: Daumier. Életrajzi regény. Ford.: Lontay László. Bp., 1976., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Henri Perruchot: Seurat élete.  Ford.: Görög Lívia. Bp., 1977., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Pablo Picasso. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1969., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
16743.

Rufpreis:
800 HUF

A Művészettörténet sorozat 19 kötete. Kiadói papírkötés papírborítóban. + A magyar koronázási jelvények
16744.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Művészet Kiskönyvtára 14 kötete. Kiadói papírkötés papírborítóban.
16745.

Rufpreis:
1 000 HUF

16746.

Rufpreis:
5 000 HUF

Heinz Lüdecke: Albrecht Dürer.Fordította: Körber Ágnes. Bp, 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban, jó állapotban.
16748.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heinz Klemm:Die entdeckung der sächischen scheweiz. Drezda, 1954, Sachenverlag Dresden. Félvászon-kötés sarkai kissé kopottas állapotban. Fritz Löffler Das Alte Dresden.Geschichte seiner Bauten.Drezda, 1955, Sachsenverlag Dresden.Egészvászon-kötés, jó állapotban.
16749.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hans Jürgen Döpp: The temple of Venus - The Sex Museum, Amsterdam . Erotikus 2001. Kiadói kartonálásban papír védőborítóval
16750.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cseh Tamás: Grafikák. H.n.., 2014, Mery Ratio. 123p. Jankovics Marcell bevezetőjével. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált bársonykötés.
16751.

Rufpreis:
3 000 HUF

Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói szakadt és foltos papírmappában, 20 db illusztrációval. Megjelent 5000 példányban.
16752.

Rufpreis:
1 200 HUF

Egri Mária: Vilhelm Károly. Bp, 1997, Tisza Nyomda Kft. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
16753.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ingo F. Walther: Pablo Picasso. 1881-1973. Az évszázad zsenije. Bara Mariann fordítása. Bp, 1992, Kulturtrade Kft. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
16754.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hans Ebert: Ingres. Gyurita Ilona fordítása. Bp, 1982, Corvina. 17 színes képpel és 43 fekete-fehér képpel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
16755.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF