Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 253

Dr. Kós Károly-Szentimrei Judit-Dr. Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
16769.

Rufpreis:
800 HUF

16770.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16771.

Rufpreis:
1 000 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
16772.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bényi László - Paál. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1979. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16773.

Rufpreis:
1 000 HUF

16774.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
16775.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szántó Tibor: A betű II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1965, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, sérült papír védőborítóban. Megjelent 2200 példányban.
16776.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyarországi művészet története. I. A magyarországi művészet a honfoglalástól a XIX. századig. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1956., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16777.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes művészeti tétel, katalógusok, prospektusok, ..stb., kb. 10 db. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
16778.

Rufpreis:
1 200 HUF

Woldemar von Seidlitz: Geschichte des Japanischen Farbenholzschnitts. Dresden, 1923., Wolfgang Jess, X+228 p.+14 t. Vierte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kopott félvászon-kötésben, az elülső kötéstáblán törésnyommal.
16779.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

A művészet világa 2 kötete:  Prokopp Mária: Lorenzetti. Bp.,1984,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.; Tátrai, Vilmos: Piero della Francesca. Bp., 1981., Corvina. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16780.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF