Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 253

Rózsa György: A Történelmi Képcsarnok legszebb festményei. A Magyar Nemzeti Múzeum kincsei. Bp., 1977, Corvina. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16756.

Rufpreis:
1 000 HUF

16757.

Rufpreis:
1 000 HUF

Györffy István: Matyó népviselet. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, meglazult kötéssel.
16758.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dercsényi Dezső: Románkori építészet Magyarországon. hn, 1974, Magyar Helikon/Corvina, egészvászon-kötés védőborítóban, jó állapotban.
16759.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szebeni András-Lukács László: Boldogok akik a házadban laknak... Szerzetesrendek Magyarországon. Bp.,1988, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A könyv egy szerzője, a fotós Szebeni András (1946-2020) Balogh Rudolf-díjas fotóművész, érdemes művész által dedikált.
16761.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Tertyakov képtár. Ford.: Szeredás Ágnes. Bp., 1988, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16762.

Rufpreis:
1 400 HUF

Művészeti lexikon I-IV. köt. Szerk.: Zádor Anna-Genthon István. Bp., 1965-1968., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
16763.

Rufpreis:
3 000 HUF

Landhaus und Villa. Architektur. Innendekorationen. Gärten. Unter Mitwirkung Führender Männer Herausgegeben von Emil Abigt. Wiesbaden,én.,Westdeutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, egy lap mentén szakadással, két lap laza, részben kijár.
16764.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Szakadozott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
16765.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16766.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kelen Anna (szerk.): Harminc: harminc kép - harminc gondolat. H.n., 2014, Virág Judit Galéria. Kiadói kartonált papírkötés.
16767.

Rufpreis:
2 400 HUF

Polgár Árpád (szerk.): Márffy magángyűjteményekben. H.n., 1998, Polgár Galéria. 73 Márffy Ödön mű reprodrukcióval. Kiadói kartonált papírkötés.
16768.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF