Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 253

Castiglione László - Római művészet. Bp., 1978., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16829.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mai Magyar Képzőművészet. Vaja, 1971., Vay Ádám Múzeum. Kiadói papírkötés, két kijáró lappal. Molnár Mátyás (1923-1982) vajai múzeumigazgató gépelt levélével Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére, Molnár Mátyás saját kezű aláírásával, a vajai várkastély fekete-fehér fotójával (6x9 cm), rajta kis sérüléssel.
16830.

Rufpreis:
800 HUF

16831.

Rufpreis:
1 200 HUF

Weiner Mihályné: Felszabadult iparművészet. Bp., 1952, Művelt Nép. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.
16832.

Rufpreis:
800 HUF

Kovalovszki Júlia: Gótikus és reneszánsz bútorok.A Magyar Nemzeti Múzeum kincsei. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16833.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lyka Károly: Festészetünk a két világháború között (1920-1940). Visszaemlékezések. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Megjelent 2627 példányban. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.
16834.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest fotó fesztivál 2019 02.28.-04.20. Szerk: Mucsy Szilvia. Bp., 2018, Kortárs Alkotók Fotóművészeti Egyesülete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16835.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kállai Ernő: Cézanne és a XX. század konstruktív művészete. Bp., én, Anonymus.Papírkötésben, kopottas állapotban.
16836.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel 2 db; Török Gyöngyi: A jánosréti Szent Miklós főoltár.A Magyar Nemzeti Galériában. Bp., 1989, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.; Prokopp Mária: A garamszentbenedeki úrkoporsó. Az esztergomi keresztény múzeumban. Bp., 1982, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Az író által dedikált példány.
16837.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vadas József: A Művészeti Ipartól az Ipari Művészetig.Művészet és elmélet. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrálva. Kiadói papírborítás, borítója majdnem leszakadt állapotban.
16838.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., 1920., Singer és Wolfner, 132+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
16839.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lehel Ferenc: A keresők 1.: Cézanne. hn. 1923, Amicus kiadó.Papírkötés,kopottas állapotban.
16840.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF