Bartóki József: A mezőberényi német evangélikus templom. Mezőberény, 1986, Nagyközségi Közös Tanács. Kiadói műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Henri Focillon: A formák élete. A nyugati művészet. Vajda András fordítása. hn., 1982, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban.
Halas István: Páros páratlan. Bp., 2004., Mai Manó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző és fotóművész, Halas István (1954- ) által dedikált. Megjelent 800 példányban. Számozatlan példány.
Frankl Aliona-Zeke Gyula: A másik város. Frankl Ailona fotóival, Zeke Gyula szövegével. Bp., 2003., Kijárat Kiadó. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Frankl Aliona és Zeke Gyula fotóművész által dedikált.
Némethy, J. Katalin: Symphony of Colours. Marbella, 1989., Artoro-Puerto Banús. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.+Works by Richard Vető. Angol, francia, spanyol és német nyelven. Kiállítási katalógus.
Štefan Holčík. Tabak pfeifen. Bratislava/Pozsony, 1984, Tatran. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.