Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2097244
17001
385
Books: Architecture, Art
2203612
17009
385
Books: Architecture, Art
Vajda György Mihály: Keletre nyílik Bécs kapuja (Közép-Európa kulturális képeskönyve 1740-1918). Bp., 1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
2200534
17015
385
Books: Architecture, Art
Kegyelet és emlékezet. Szerk.: Angyal Eleonóra et alii. Bp., Nemzeti Emlékhely és Kegyeleti Bizottság. Kiadói papírkötésben.
2194458
17016
385
Books: Architecture, Art
Az erők játéka. Ahogyan a kortárs művészek az elnyomást és a szabadságot látják. Szabadság Antológia Sorozat 1. száma. Címlapon Krepsz Ági: Az erők játéka c. festménye; általa dedikált példány. Bp., 2003, Művészképző Művészeti Kiadó, Kereskedelmi és Oktató Bt. Kiadói kartonált papírkötésben.
2203631
17018
385
Books: Architecture, Art
Bereczky Kálmán (szerk.): Egy újra felfedezett építőművész Szeghalmy Bálint élete és életműve. Hévízi Könyvtár 9. Hévíz, 1996, Hévízi Kulturáért Alapítvány. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, nagyon szép állapotban.
2073071
17021
385
Books: Architecture, Art
2110570
17023
385
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna, Sz. Kürti Katalin, Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
2100357
17025
385
Books: Architecture, Art
Eörsi Anna: Az internacionális gótika festészete. Bp., Corvina, 1984. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. 2100302
17026
385
Books: Architecture, Art
H. Takács Mária: Spanyol mesterek. Bp., Corvina Kiadó, 1966. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. Borítón szakadás.
2100244
17027
385
Books: Architecture, Art
E.H. Gombrich: A művészet története. Bp., Gondolat, 1978. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval.
2100203
17028
385
Books: Architecture, Art
Marianna H. Takács: Bartolomé Esteban Murillo. Bp., Corvina, 1978. Kiadói kartonált papírkötés. Német nyelven.
2009113
17030
385
Books: Architecture, Art
Robert Upstone: Sketchbooks of the Romantics. London,1993,Tiger. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF