Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 253

Dr. Kós Károly: Népélet és néphagyomány.Bukarest, 1972, Kriterion Könyvkiadó.a szerző rajzaival illusztrált.Egészvászon-kötés, kissé szakadozott védőborítóval de egyébként jó állapotban.
16805.

Rufpreis:
1 600 HUF

16806.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vámos Ferenc Lechner Ödön II kötet Petrovics Elek előszavával (Bp.) 1927. Amicus. 31 l. 10 t. (Magyar művészeti könyvtár 22 sz.) Kiadói, felragasztott képpel (sérült) illusztrált kartonálásban, körülvágatlan.
16807.

Rufpreis:
1 000 HUF

Végh Olivér: A kalotaszegi fazekasság. Bukarest, 1977, Kriterion könyvkiadó, kartonált papírkötés, védőborítóban, kissé kopottas állapotban.
16808.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gergely Mihály:Búza Barna keresztútjai. Budapest,2001,Művészetbarátok Egyesülete. Papírkötés
16809.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar művészettörténet 1-10. Bp., 1970. Minerva. Kiadói papírborítóban
16810.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp., 1980, Kiadói műbőr kötésben, dísztokban, virág mintás porcelán medalionnal, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
16811.

Rufpreis:
1 200 HUF
25

Konok Tamás. Művészetek Háza, Pécs. 1999. március 12 - április 12. 16 sztl. oldal. Kiállítási katalógus, színes reprodukciókkal, Várkonyi György bevezetőjével. Kiadói papírkötés.
16812.

Rufpreis:
1 200 HUF
19

Csaplár Ferenc (szerk): Molnár Farkas - Festő, grafikus, építész. Bp., 1997, Kassák Múzeum. 32p. Kiállítási katalógus, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16813.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 Gemälde Plastik Kunstgewerbe aus einer Berliner Privatsammlung. (Nichtarischer Besitz.) Versteigerung: 18. nov. 1938. Berlin,1938, Hans W. Lange. Német nyelvű aukciós katalógus. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
16814.

Rufpreis:
2 000 HUF

Miklós Pál: Csi Paj-Si 1862-1957. A Művészet Kiskönyvtára XXXIII. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés papírborítóban.
16815.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 173+2 p. Fekete-fehér és 2 színes képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16816.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF