Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2299964
16805
385
Books: Architecture, Art
Dr. Kós Károly: Népélet és néphagyomány.Bukarest, 1972, Kriterion Könyvkiadó.a szerző rajzaival illusztrált.Egészvászon-kötés, kissé szakadozott védőborítóval de egyébként jó állapotban.
2298751
16806
385
Books: Architecture, Art
Bárdosi József:Tulajdonságok nélküli művészet. Budapest,2005, Orpheusz. Papírkötés
2170974
16807
385
Books: Architecture, Art
Vámos Ferenc Lechner Ödön II kötet Petrovics Elek előszavával (Bp.) 1927. Amicus. 31 l. 10 t. (Magyar művészeti könyvtár 22 sz.) Kiadói, felragasztott képpel (sérült) illusztrált kartonálásban, körülvágatlan. 2299110
16808
385
Books: Architecture, Art
Végh Olivér: A kalotaszegi fazekasság. Bukarest, 1977, Kriterion könyvkiadó, kartonált papírkötés, védőborítóban, kissé kopottas állapotban.
2298782
16809
385
Books: Architecture, Art
Gergely Mihály:Búza Barna keresztútjai. Budapest,2001,Művészetbarátok Egyesülete. Papírkötés
2297645
16810
385
Books: Architecture, Art
Magyar művészettörténet 1-10. Bp., 1970. Minerva. Kiadói papírborítóban
2301748
16811
385
Books: Architecture, Art
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp., 1980, Kiadói műbőr kötésben, dísztokban, virág mintás porcelán medalionnal, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. 2298735
16812
385
Books: Architecture, Art
Konok Tamás. Művészetek Háza, Pécs. 1999. március 12 - április 12. 16 sztl. oldal. Kiállítási katalógus, színes reprodukciókkal, Várkonyi György bevezetőjével. Kiadói papírkötés. 2299805
16813
385
Books: Architecture, Art
Csaplár Ferenc (szerk): Molnár Farkas - Festő, grafikus, építész. Bp., 1997, Kassák Múzeum. 32p. Kiállítási katalógus, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. 2275656
16814
385
Books: Architecture, Art
1938 Gemälde Plastik Kunstgewerbe aus einer Berliner Privatsammlung. (Nichtarischer Besitz.) Versteigerung: 18. nov. 1938. Berlin,1938, Hans W. Lange. Német nyelvű aukciós katalógus. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
2302024
16815
385
Books: Architecture, Art
Miklós Pál: Csi Paj-Si 1862-1957. A Művészet Kiskönyvtára XXXIII. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés papírborítóban.
2228702
16816
385
Books: Architecture, Art
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 173+2 p. Fekete-fehér és 2 színes képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF