https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 253

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pátzay Pál: Szinyei Merse Pál. Officina képeskönyvek 33. II. kiadás. Bp., 1943, Officina. Kiadói kartonált kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
16695.

Pátzay Pál: Szinyei Merse Pál. Officina képeskönyvek 33. II. kiadás. Bp., 1943, Officina. Kiadói kartonált kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
1
16696.

Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes, ötvösművészet témájú könyvtétel, 2 db. Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1972, Műszaki. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + H. Kolba Judit-T. Németh Annamária: Ötvösművek. Bp., 1973, Magyar Helikon-Corvina.Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16697.

Vegyes, ötvösművészet témájú könyvtétel, 2 db. Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1972, Műszaki. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + H. Kolba Judit-T. Németh Annamária: Ötvösművek. Bp., 1973, Magyar Helikon-Corvina.Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Simon Zsuzsa (szerk): Impressionisten aus Ungarn: Die Nagybányaer Künstlerkolonie 1896-1944. Miskolc/Kempen, 1997, MissionArt Galerie/ Stadtisches Kramer Museum. 62p. Kiállítási katalógus német nyelvű előszóval , színes reprodukciókkal, többek közt Ziffer Sándor, Boromisza Tibor, Tihanyi Lajos, Czigány Dezső, Nagy Oszkár és Jándi Dávid képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
16698.

Simon Zsuzsa (szerk): Impressionisten aus Ungarn: Die Nagybányaer Künstlerkolonie 1896-1944. Miskolc/Kempen, 1997, MissionArt Galerie/ Stadtisches Kramer Museum. 62p. Kiállítási katalógus német nyelvű előszóval , színes reprodukciókkal, többek közt Ziffer Sándor, Boromisza Tibor, Tihanyi Lajos, Czigány Dezső, Nagy Oszkár és Jándi Dávid képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Éva Forgács. El Kazovszkij. Bp., 1997, Új Művészet. Angol nyelven. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16699.

Éva Forgács. El Kazovszkij. Bp., 1997, Új Művészet. Angol nyelven. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Kós Károly-Szentimrei Judit-Dr. Nagy Jenő: Kászoni székely népművészet. Bukarest, 1972, Kriterion. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A papírborító kissé megviselt.
1
16700.

Dr. Kós Károly-Szentimrei Judit-Dr. Nagy Jenő: Kászoni székely népművészet. Bukarest, 1972, Kriterion. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A papírborító kissé megviselt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Szebeni András - Sóvári Zsuzsa: Hölgyeim és uraim. Szebeni András fotóival és aktfotóival, Sóvári Zsuzsa és Esterházy Péter (Egy nő.) szövegével. Bp., 1999., Kossuth. Kiadói papír kartonált kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16701.

Szebeni András - Sóvári Zsuzsa: Hölgyeim és uraim. Szebeni András fotóival és aktfotóival, Sóvári Zsuzsa és Esterházy Péter (Egy nő.) szövegével. Bp., 1999., Kossuth. Kiadói papír kartonált kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Charles de Tolnay: Michelangelo. Mű és világkép. Fordította: Beke László, Mojzer Miklós. Bp.,1981,Corvina. 3. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16702.

Charles de Tolnay: Michelangelo. Mű és világkép. Fordította: Beke László, Mojzer Miklós. Bp.,1981,Corvina. 3. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sutherland Lyall: A mai angol építészet. Ford.: Jékely Zsolt. Bp., 1983., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16703.

Sutherland Lyall: A mai angol építészet. Ford.: Jékely Zsolt. Bp., 1983., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gábor Bachman: The Architecture of Nothing - L'Architettura del Niente. Bp., 1996, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
1
16704.

Gábor Bachman: The Architecture of Nothing - L'Architettura del Niente. Bp., 1996, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gajdó-Korniss-Szegő: Színházkutatás - Nagymező utca 22-24. Bp, 1998, Thália Színház. Kiadói papírkötésben, szép állapotban, számozott példány: 74
1
16705.

Gajdó-Korniss-Szegő: Színházkutatás - Nagymező utca 22-24. Bp, 1998, Thália Színház. Kiadói papírkötésben, szép állapotban, számozott példány: 74

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Körmendi Anna - Csák Ferenc (szerk.): A Jövő Csillagai. Bp., 1999, Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés. Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014) festőművész ajándékozási soraival, aláírásával.
1
16706.

Dr. Körmendi Anna - Csák Ferenc (szerk.): A Jövő Csillagai. Bp., 1999, Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés. Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014) festőművész ajándékozási soraival, aláírásával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse