https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 253

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Desmond Morris: A csupasz nő. Tanulmány a női testről. Eifert János fotóival. Ajándékozói bejegyzéssel. Bp, 2007, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóban, szép állapotban.
1
16707.

Desmond Morris: A csupasz nő. Tanulmány a női testről. Eifert János fotóival. Ajándékozói bejegyzéssel. Bp, 2007, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóban, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egry József arcképe. Egry József írásai. Írások Egry Józsefről. Vál. és szerk.: Fodor András. A képeket vál. és a jegyzeteket összeáll.: Szabó Júlia. Bp., 1980, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott nyl-kötés. Számozott (0194./1200) példány.
1
16708.

Egry József arcképe. Egry József írásai. Írások Egry Józsefről. Vál. és szerk.: Fodor András. A képeket vál. és a jegyzeteket összeáll.: Szabó Júlia. Bp., 1980, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott nyl-kötés. Számozott (0194./1200) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei. Bp., 1958, Akadémia Kiadói. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16709.

Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei. Bp., 1958, Akadémia Kiadói. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Művészet Magyarországon. 1780-1830. Katalógus. Szerk.: Szabolcsi Hedvig-Galavics Géza. Bp.,1980., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 328+2 p.+88 (fekete-fehér képtáblák) t.+12 (Katalógus kiegészítés)+10 (Kunst in Ungarn) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.+ Művészet Magyarországon. 1830-1870. I-II. köt. Katalógus. Szerk.: Szabó Júlia-Széphelyi F. György. Bp.,1981., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 163; (165-) 580 p. +124 (fekete-fehér) t. +4 (A katalógusban nem szereplő kiállított művek.) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
1
16710.

Művészet Magyarországon. 1780-1830. Katalógus. Szerk.: Szabolcsi Hedvig-Galavics Géza. Bp.,1980., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 328+2 p.+88 (fekete-fehér képtáblák) t.+12 (Katalógus kiegészítés)+10 (Kunst in Ungarn) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.+ Művészet Magyarországon. 1830-1870. I-II. köt. Katalógus. Szerk.: Szabó Júlia-Széphelyi F. György. Bp.,1981., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 163; (165-) 580 p. +124 (fekete-fehér) t. +4 (A katalógusban nem szereplő kiállított művek.) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bodrogi Tibor: Indonézia művészete. Bp., 1971 , Corvina kiadó.Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrált.Egészvászon-kötés védőborítóban, jó állapotban.
1
16711.

Bodrogi Tibor: Indonézia művészete. Bp., 1971 , Corvina kiadó.Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrált.Egészvászon-kötés védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alfred Langer:Paul Gauguin. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Fordította: Mátrai Tamás.Egészvászon-kötés , szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban. Horst Zimmermann: A Drezdai képtár. Modern Képtár. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Fordította: Justus Pál.Egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.
1
16712.

Alfred Langer:Paul Gauguin. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Fordította: Mátrai Tamás.Egészvászon-kötés , szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban. Horst Zimmermann: A Drezdai képtár. Modern Képtár. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Fordította: Justus Pál.Egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek. Kondor-képekkel.összeáll.és az utószót írta: Győri János.Bp., 1987, Szépirodalmi.kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16713.

Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek. Kondor-képekkel.összeáll.és az utószót írta: Győri János.Bp., 1987, Szépirodalmi.kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Művészet Története.A korai Középkor. Fordította: Sarodi Tibor. Bp, 1988, Corvina.Színes képekkel gazdagon illusztrált,műbőr-kötés papír védőborítóban, jó állapotban.
1
16714.

A Művészet Története.A korai Középkor. Fordította: Sarodi Tibor. Bp, 1988, Corvina.Színes képekkel gazdagon illusztrált,műbőr-kötés papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heinz Clasen: A Louvre képtára. Fordította: Lengyel Géza. Bp, 1964, Képzőművészeti alap Kiadóvállalata.képekkel gazdagon illusztrált.Egészvászon-kötés, kiadói szakadozott védőborítóban.
1
16715.

Heinz Clasen: A Louvre képtára. Fordította: Lengyel Géza. Bp, 1964, Képzőművészeti alap Kiadóvállalata.képekkel gazdagon illusztrált.Egészvászon-kötés, kiadói szakadozott védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Törzsi Művészet 1. Ausztrália, Óceánia, Afrika. szerk.:Bodrogi Tibor. Bp., 1981, Corvina.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.Volt könyvtári példány, jó állapotban.
1
16716.

Törzsi Művészet 1. Ausztrália, Óceánia, Afrika. szerk.:Bodrogi Tibor. Bp., 1981, Corvina.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.Volt könyvtári példány, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Cseh Tamás: Grafikák. H.n.., 2014,  Mery Ratio. 123p. Jankovics Marcell bevezetőjével. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált bársonykötés.
1
16717.

Cseh Tamás: Grafikák. H.n.., 2014, Mery Ratio. 123p. Jankovics Marcell bevezetőjével. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált bársonykötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Bp., 2017, Magyar Nemzeti Galéria. 2. javított kiadás. Életműkatalógus több tanulmánnyal, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, nagyon jó állapotban.
1
16718.

Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Bp., 2017, Magyar Nemzeti Galéria. 2. javított kiadás. Életműkatalógus több tanulmánnyal, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, nagyon jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
13
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse