1998 Ars Hungarica 1998. XXVI. évf. 2. sz. Szerk.: Tímár Árpád. A 401. oldaltól a Magyar Művészet Folyóiratok Repertóriuma II. c. bibliográfiával, Összeáll.: Bardoly István.
Aggházy Mária: A barokk szobrászat Magyarországon. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó, 29+3 p.+CCXXXVIII+16 t. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. "Műszaki példány Akadémiai Nyomda." Megjelent 1650 példányban.
V. Ember Mária: Régi textíliák.A Magyar Nemzeti Múzeum kincsei. Bp., 1980, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Szabadfalvi József: Fazekas István és a nádudvari fazekasság. A népművészet mesterei. Bp., 1982, Corvina .Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Bardoly István (szerk.): Mednyánszky László feljegyzései 1877-1918. Válogatás a festő kiadatlan naplófeljegyzéseiből. Bp., 2003, Magyar Nemzeti Galéria. Néhány fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés.