Aggházy Mária: A barokk szobrászat Magyarországon. Bp., 1959, Akadémia... https://www.darabanth.com/de/385-Fernauktion/385.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000040/Agghazy-Maria-A-barokk-szobraszat-Magyarorszagon-Bp-1959-Akademiai-Kiado-29plus3-pplusCCXXXVI~II2305934
2305934
16672
385
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Aggházy Mária: A barokk szobrászat Magyarországon. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó, 29+3 p.+CCXXXVIII+16 t. Kiadói egészvászon kötés, sérült papÃr védÅ‘borÃtóval, jó állapotban. "Műszaki példány Akadémiai Nyomda." Megjelent 1650 példányban.
: pelikán_kristóf