Keresztényszocialista munka. (népies kiadás) Szerk.: Tobler János. Bp., 1944, Arany János irodalmi és nyomdai műintézet rt. Kiadói papírkötés. Kissé kopott, foltos borító és lapok, a kötés laza, néhány lap lyukas, könyvmoly által károsított.
Fehér Ferenc-Heller Ágner: Egy forradalom üzenete. (Magyarország, 1956.) Nóvé Béla fordítása. hn., 1989, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapot. A kötet Dienes István történész névbejegyzésével van ellátva, az ő könyvtárából származik.
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937, Magyar Szemle. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Értekezések az 1939. évről - A Debreceni Református Kollégium Tanárképző-Intézet dolgozatai. 20. szám. Debrecen, 1939, Debreceni Református Kollégium. Eredeti papírkötésben.
Értekezések az 1941. évről - A Debreceni Református Kollégium Tanárképző-Intézet dolgozatai. 22. szám. Debrecen, 1941, Debreceni Református Kollégium. Eredeti papírkötésben.
K. J.: A pesti művelt társalgó. Nyolcadik kiadás. Bp., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon-kötés.
Fent István: A magyar selyemtenyésztés 250 éves múltjából. Bp., 1930, M. Kir. Földmivelésügyi Minisztérium. Átkötött félvászon-kötésben. Volt levéltári példány.