Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet. Teljes Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince sérült.
17782.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vegyes Erdélyi Szépmíves Céh kiadású könyv, 14 db:   Áprily Lajos: A láthatatlan írás. Reményik Sándor: Romon virág. Versek 1930-1935. Szántó György: Fekete éveim. Barabázs Gyula: Domáldi jegenyék. Balázs Ferenc: Zöld árvíz. Makkai Sándor: Egyedűl. Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Kádár Imre: A fekete bárány.  Nyírő József: Havasok könyve, Isten igájában, Kopjafák.  Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.
17783.

Rufpreis:
2 400 HUF

17784.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyóni Géza összes versei. Sajtó alá rendezte: Dr. Gyóni Ferenc. Bp.,[1943],MEFHOSZ Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés
17785.

Rufpreis:
1 200 HUF

Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 4 t. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó táblákkal.+Berczik Árpád: Himfy dalai. Vígjáték három felvonásban, egy előjátékkal. R. Hirsch Nelli rajzaival. Bp., 1899., Franklin, 95 p.+ 10 t.  Kiadói aranyozott, haránt alakú félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, egy kijáró táblával.
17786.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1987, Medicina. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17787.

Rufpreis:
1 000 HUF

Moldova György: Ég a Duna! Riport Bős-Nagymarosról. Szerző által dedikált. Bp., 2000, Keltek. Kiadói kartonált papírkötés.
17788.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ifj. Fekete István: Fekete István az Édespám volt... Második kiadás. Bp., 2004, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.
17789.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sütő András: Anyám könnyű álmot ígér. Engedjétek hozzám jönni a szavakat. Szerző által aláírt. Szekszárd, 1999, Babits. Kiadói kartonált papírkötés.
17790.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erdős Renée: Ave Roma! I-II. kötetek. Erdős Renée összegyűjtött művei. Ősök és ivadékok. Negyedik rész. Szerző által aláírva. Bp.,  Révai. Átkötött félvászon-kötés.
17791.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetségének története. Szerk.: Demeter Józsefné, Szepesi Ferenc. Bp., 1990, saját kiadás. Egészvászon-kötésben, papírborítóval.
17792.

Rufpreis:
800 HUF

György Aladár: A Föld és népei: Magyarország. Népszerű földrajzi és népismereti kézikönyv. Második újból írt kiadás. Ötödik kötet. Fotókkal illusztrálva. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Átkötött egészvászon-kötésben. Néhány lap javított.
17793.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF