Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

17758.

Rufpreis:
2 400 HUF

17759.

Rufpreis:
6 000 HUF

17760.

Rufpreis:
800 HUF

17761.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vas Pál: Pénzintézetek egységes ügyvitelének gyakorlati kézikönyve. Bp., é.n., Turcsány és Vas. Dedikált! Vászonkötés, kissé kopottas borítóval.
17762.

Rufpreis:
1 000 HUF

17763.

Rufpreis:
1 200 HUF

17764.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

17765.

Rufpreis:
1 200 HUF

17766.

Rufpreis:
6 000 HUF

Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Attila, Árpád, Szent István, Szent László, Könyves Kálmán, IV. Béla. Bp., 1905, Athenaeum, 152 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
17767.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. I-II. kötet. Bp., (1935) Lantos Rt.,177+246 p. Jubileumi díszkiadás. Szerző által aláírt. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Enyhén kopottas állapotban, festett lapélekkel.
17768.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
16

Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Bp., é-n. szerzői. Kiadói papírkötésben, szép állapotban
17769.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF