Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Szabó Dezső: Segítség! I. köt. Szabó Dezső művei. Bp.,é.n.,Genius,(Világosság Rt.-ny.), XVI+362+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, Bilkei Gorzó Ferdinánd ex libris pecsétjével, és Bilkei Gorzó Károly névbélyegzőjével.
17819.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fagyöngy. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, 1795. számozott példány, nyomtatott aláírásokkal, jó állapotban.
17820.

Rufpreis:
1 200 HUF

17821.

Rufpreis:
4 000 HUF

A világhírű Adelsbergi barlang. Adelsberg, 1914., Adelsbergi Barlanggondnokság,(Nyitra-Kive-ny.), 16 p. Magyar nyelven. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. "Grotte di Postumia presso Trieste - Abbazia" feliratú címkével a borítón.
17822.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kresz Mária: Népi szűcsmunka. Magyar népművészet 9. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17823.

Rufpreis:
800 HUF

17824.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár Tamás: Polgárháború. Az elkúrt polgárháború. 100 cenzurázatlan írás, 100 kíméletlen rendszerkritika, 100 gyilkos döfés a politikai bűnözőkbe. 2005-2007. Bp., 2008., Magvető. Kiadói papírkötés. A szerző, Molnár Tamás (1955) képzőművész (Inconnu csoport), író, publicista, politikus által dedikált.
17825.

Rufpreis:
1 200 HUF

Müller Péter: Isten bohócai. Pécs,2010,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17826.

Rufpreis:
1 600 HUF

V.I. Lenin: A "baloldaliság" a kommunizmus gyermekbetegsége. Kolozsvár, 1945., Kommunisták Romániai Pártja. Kiadói papír-kötésben, szakadozott borítóval.
17827.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Halhatatlan élet. Buenos Aires 1971. Editorial Transylvania. Sérült egészvászon kötésben.
17828.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kahána Mózes: Hat nap és a hetedik nap. Bukarest, ,Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, a hátoldalán kissé sérült borítóban.
17829.

Rufpreis:
800 HUF

Rachel Scott: Megveszem ezt a nőt. Bp., 1992, Fabula. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17830.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF