Manuela Gretkowska: Metafizikai kabaré. Ford.: Nánay Fanni. Bp., 2004., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Osztovics Levente (1940-2006) műfordító, dramaturg, egyetemi tanár részére dedikált.
Jussunkat követeljük - RMDSZ. Az épületek egész oldalas fekete-fehér fotóival. Kolozsvár, 1995, Gloria Nyomda. Magyar, román, német, angol és francia nyelven. Kiadói papírkötésben, enyhén foltos állapotban
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval. Szerző által dedikálva, tulajdonosi bejegyzéssel.
Családi kis lexikon. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1942, Rádió Ujság Lapvállalat K. F. T. Févászon-kötésben. A gerince sérült, borító és néhány lap ceruzával összefirkálva.