Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 376
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2063983
17722
375
1988402
17723
375
2064193
17724
375
Kassák Lajos: Három történet. A borítékrajz Fenyves Sándor munkája. Bp.,(1935), Cserépfalvi, 308+4 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, kissé hiányos papír védőborítóban, a címlapon "árleszállítás" bélyegzéssel. 2110794
17725
375
Játsszál velem. Mindent tudok. Szerk.: Pünkösti Andor. Bp., 1934, Újság Részvénytársaság. Kiadói félvászon-kötés.
2014640
17726
375
1950443
17727
375
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Bp,. én., Cserépfalvi,(Szikra-ny.) 544 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. 2019000
17728
375
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907., Athenaeum, XI+410+2 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
2202772
17729
375
Kecskeméthy Aurél naplója 1851-1878. Szerk.: Rózsa Miklós. Bp., 1909, Franklin-Társulat. Félvászon-kötésben. 2202579
17730
375
400
Ternay István: Vasárnap hús. Bp., Harmonia Kulturbizottság. Kiadói egészvászon-kötésben.
2202646
17731
375
Petőfi költeményei. A költő születésének századik évfordulójának emlékére Budapest Székesfőváros Közönsége a költő arcképével. 1923. Átkötött félvászon-kötésben.
2203552
17732
375
Géraldy, Paul: Te meg én. Fordította Kosztolányi Dezső. 1986, Helikon. Kiadói plüss kötés, pár tollas jelöléssel.
2201815
17733
375
Szalay Jeromos: Márton Áron erdélyi püspök. Párizs, é.n., szerző kiadása. Kiadói papír borítóban, papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, vágatlan példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF