Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

17722.

Rufpreis:
1 600 HUF

17723.

Rufpreis:
1 000 HUF

17724.

Rufpreis:
2 800 HUF

17725.

Rufpreis:
800 HUF

17726.

Rufpreis:
1 600 HUF

József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Bp,. én., Cserépfalvi,(Szikra-ny.) 544 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
17727.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907., Athenaeum, XI+410+2 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17728.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kecskeméthy Aurél naplója 1851-1878. Szerk.: Rózsa Miklós. Bp., 1909, Franklin-Társulat. Félvászon-kötésben.
17729.

Rufpreis:
1 200 HUF
30

Ternay István: Vasárnap hús. Bp., Harmonia Kulturbizottság. Kiadói egészvászon-kötésben.
17730.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Petőfi költeményei. A költő születésének századik évfordulójának emlékére Budapest Székesfőváros Közönsége a költő arcképével. 1923. Átkötött félvászon-kötésben.
17731.

Rufpreis:
1 800 HUF

Géraldy, Paul: Te meg én. Fordította Kosztolányi Dezső. 1986, Helikon. Kiadói plüss kötés, pár tollas jelöléssel.
17732.

Rufpreis:
800 HUF

Szalay Jeromos: Márton Áron erdélyi püspök. Párizs, é.n., szerző kiadása. Kiadói papír borítóban, papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, vágatlan példány.
17733.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF