https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Peter Orban: A változások symbolonja. Ford.: Makra Júlia. Bp., 2009, Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült karton dobozban, 64 lapos kártya-melléklettel.
1
17746.

Peter Orban: A változások symbolonja. Ford.: Makra Júlia. Bp., 2009, Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült karton dobozban, 64 lapos kártya-melléklettel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Plugor Magor-Plugor Sándor: Angyallétra. Sepsiszentgyörgy, 1995, Castrum Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval. Plugor Magor által dedikált példány!
1
17747.

Plugor Magor-Plugor Sándor: Angyallétra. Sepsiszentgyörgy, 1995, Castrum Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval. Plugor Magor által dedikált példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ottlik Géza-Hugh Kelsey: Kalandos hajózás a bridzs ismeretlen vizein. Fordította: Homonnay Géza, Kelen Károly. Bp.,1997, Európa. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17748.

Ottlik Géza-Hugh Kelsey: Kalandos hajózás a bridzs ismeretlen vizein. Fordította: Homonnay Géza, Kelen Károly. Bp.,1997, Európa. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
17749.

Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[C. Horváth - A. Kardos - A. Endrődi] - Histoire de la littérature hongroise. Ouvrage adapté du hongrois par I. Kont. Budapest-Paris, 1900. Athenaeum-Felix Alcan. XII + 420 p. + 20 t. (részben színes, ebből 5 kihajtható) Álbordázott, dúsan aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban.
1
17750.

[C. Horváth - A. Kardos - A. Endrődi] - Histoire de la littérature hongroise. Ouvrage adapté du hongrois par I. Kont. Budapest-Paris, 1900. Athenaeum-Felix Alcan. XII + 420 p. + 20 t. (részben színes, ebből 5 kihajtható) Álbordázott, dúsan aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Földem Virágom, Kassák Lajos válogatott versei. 1915-1935. Első kiadás. Bp., é.n. Pantheon. Szétvált fűzéssel, kiadói papírborítékban, volt könyvtári példány.
1
17751.

Földem Virágom, Kassák Lajos válogatott versei. 1915-1935. Első kiadás. Bp., é.n. Pantheon. Szétvált fűzéssel, kiadói papírborítékban, volt könyvtári példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Táncsics Mihály: Hit, papok, pápák. I. kötet. Táncsics Mihály Művei 8. kötet. Bp.,1873, Buschmann Ferenc, 255+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, névbejegyzéssel, az elülső kötéstábla belsején ceruzás jegyzettel, belül jó állapotban. Első kiadás! A második kötet nem jelent meg. Unicus!
1
17752.

Táncsics Mihály: Hit, papok, pápák. I. kötet. Táncsics Mihály Művei 8. kötet. Bp.,1873, Buschmann Ferenc, 255+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, névbejegyzéssel, az elülső kötéstábla belsején ceruzás jegyzettel, belül jó állapotban. Első kiadás! A második kötet nem jelent meg. Unicus!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Joó Tibor: Magyar nacionalizmus. Bp.,(1940),Athenaeum. Kiadói papírkötés.
1
17753.

Joó Tibor: Magyar nacionalizmus. Bp.,(1940),Athenaeum. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Kádár Jolán:   A budai és pesti német színészet története. 1812-ig. Játékszíni és drámairodalmi szempontból. Függelékül a budai és pesti német színházak műsora. 1783-1812. Bp.,1914, Pfeifer Ferdinánd, 148 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.;  A pesti és budai német színészet története. 1812-1847. Bp.,1923, Budavári Tudományos Társaság. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
1
17754.

Kádár Jolán: A budai és pesti német színészet története. 1812-ig. Játékszíni és drámairodalmi szempontból. Függelékül a budai és pesti német színházak műsora. 1783-1812. Bp.,1914, Pfeifer Ferdinánd, 148 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.; A pesti és budai német színészet története. 1812-1847. Bp.,1923, Budavári Tudományos Társaság. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. köt. Halthatatlan Könyvek. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az első kötet gerince kissé sérült.
1
17755.

Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. köt. Halthatatlan Könyvek. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az első kötet gerince kissé sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Halhatatlan szerelem nagy festők és nagy festők művészetének tükrében. Bp., 1930, Pesti Napló. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
17756.

Halhatatlan szerelem nagy festők és nagy festők művészetének tükrében. Bp., 1930, Pesti Napló. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csurka István 6 műve: Mi újság Pesten?; Vasárnapi menü.;Megmaradni.; Vizsgák és fegyelmik.; Vasárnapi jegyzetek.; Új magyar önépítés.; Bp.,1985-1991., Magvető-Csokonai-Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17757.

Csurka István 6 műve: Mi újság Pesten?; Vasárnapi menü.;Megmaradni.; Vizsgák és fegyelmik.; Vasárnapi jegyzetek.; Új magyar önépítés.; Bp.,1985-1991., Magvető-Csokonai-Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse