Domonkos O.-Nagybákay P.: Magyarország kézművesipartörténetének válogatott bibliográfiája. Bp., 1992, MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Ian Pickford: Antik ezüst (Régiséggyűjtők kézikönyve). Színes képekkel illusztrálva. Bp., 1999, SubRosa. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. Jó állapotban.
Kincses Károly: Hogyan (ne) bánjunk (el) régi fényképeinkkel? Amit a régi fényképekről tudni kell. Bp., 2000, Magyar Fotográfiai Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban, CD-vel.
Stefan Zweig: Jeremiás. Vér Andor fordítása, a címlapot Irsai István grafikusművész rajzolta. Fordító kiadása. H.n., 1933., Fordító kiadása. Kiadói papírkötésben, kissé kopott art deco borítóval, jó állapotban.
Major Ottó: Szent Kelemen vallomásai. Bp., 1970, Magvető. A szerző, Major Ottó (1924-1999) által dedikált 1970 adventjén! Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
Vegyes könyv tétel, 3 db: Frieda Hauswirth: Egy Bráhmán család. Bp, é.n., Stilus Könyvkiadó. Ajándékozói bejegyzéssel; Gottfried Keller: Seldwylai emberek. Bp., é.n. Franklin.; H. G. Wells: Mi lesz holnap? (A jövő regénye). Bp., é.n., Athenaeum.
Simóné - Dr. Ordódy - Kasza: Repülés motor nélkül. Bp., 1984, Sport. Kiadói kartonált kötésben. + Nagyváradi - M. Szabó - Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötésben.