Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

17650.

Rufpreis:
1 000 HUF

Minden este egy mese. Sok mese színes és szövegképekkel. Ford. Wiesner Juliska. Eredeti mesékkel kiegészítette: B. Radó Lili. Bp., 1943., Dante, 1 t. + 96 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, és szétvált kötéssel, kopott borítóval.
17651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Ford.: Szász Károly. Hatik képes kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 238 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói  illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.
17652.

Rufpreis:
5 000 HUF

Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Fordította Huszár Imre. Bp.,é.n.,Franklin, 224 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói  illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal és hátsó szennylappal, az utolsó lap kijár, kissé kopott borítóval.
17653.

Rufpreis:
5 000 HUF

Papp László: Politika humorban pácolva. Sztorik, viccek, anekdoták. Debrecen, 1999, Ethnica. Kiadói papírkötésben.
17654.

Rufpreis:
2 000 HUF

Póczos Rita: Az Árpád-kori Borsod és Bodrog vármegye településneveinek nyelvészeti elemzése. Debrecen, 2001. kiadói papírkötésben.
17655.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makovecz Imre: Írások 2000-1990. 2001, EPL. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17656.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gogolák Lajos: Pánszlávizmus. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A védőborító szakadt, hiányos és karcos de a lapok jó állapotúak.
17657.

Rufpreis:
1 600 HUF

Insel-Bücherei: Fritz Kredel: Das kleine Buch der Vögel und Nester. Lepizig, Insel-Verlag. Egész oldalas illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
17658.

Rufpreis:
1 600 HUF

Konrad Lorenz: Ember és kutya. Sárközy Elga fordítása. Bp., 1973, Gondolat. Konrad Lorenz és Annie Eisenmenger rajzaival illusztrálva. Kiadói vászonkötés. Kissé megfakult borító. Volt könyvtári példány.
17659.

Rufpreis:
1 000 HUF

M.M. Bahtyin: A szó az életben és a költészetben. Könczöl Csaba fordítása. A Mérleg sorozat része. Bp., 1985, Európa. Kiadói papírkötés. Újszerű állapot.
17660.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Ferenczy Sándor: Lelki problémák a pszcihoanalizis megvilágításában. Bp., 1912, a Nyugati Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság kiadása. Kiadói papírkötés, rossz állapotban,foltos, szétszakadt borító, szétvált kötéssel, kijáró lapok. Dienes István, régész aláírásával és Dr. Jaksics Lajos orvos pecsétjével.
17661.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF