Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Barát Endre: Szólalj, Isten! Új versek. Bp., 1938, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Papírkötésben. Lapok kiállnak, a borító foltos.
17638.

Rufpreis:
800 HUF

Sántha Károly: Zsivora György a nagy emberbarát. Bp., 1899, A Luther:Társaság XXXVII. kiadványa, Müller Károlynál nyomatott. Kiadói papírkötés. Szép állapotú.
17639.

Rufpreis:
2 000 HUF

Forel Ágoston: Korunk kulturtörekvései. Fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Békéscsaba, 1912, Tevan. Kiadói papírkötésben. A borító szélei sérültek.
17640.

Rufpreis:
800 HUF

Radics Géza: Nemzeti jelképeink és magyarságismeretünk alkotóelemei. Bp., 2009, Szabad Magyar Református Egyház. Kiadói papírkötésben.
17641.

Rufpreis:
800 HUF

Stoffán György: Védőbeszéd. Bp.,[1995.], Ring Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. Dedikált.
17642.

Rufpreis:
2 000 HUF

Krúdy Gyula: Magyar Köztársaság almanachja. Bp., 1918, Franklin-Társulat. 461. Sorszámú könyv. Papírkötésben, papírborítóval.
17643.

Rufpreis:
800 HUF

Pilinszky János: Végkifejlet. Versek és színművek. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
17644.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. Reprint! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés.
17645.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vaszary Gábor: Ő. Bp., 1935, Nova. A szerző által dedikált! A szerző illusztrációival. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel, néhány lap foltos.
17646.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabadkőműves gondolatok. Harmadik kiadás. Bp, 1998, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
17647.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kocsis L. Mihály: Végszavazás a halállal. Színészsirató öt felvonásban, két közjátékkal, prológgal és epilóggal. Bp., Minerva. Kiadói papírkötésben.
17648.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 2 kötete: A pesti úr. Vakarts. Bojgás az világba. Bp.,1925-én.,Dick Manó, . Kiadói illusztrált egészvászon-kötés,  kopottas borítóval. A pesti úr 2561. számú számozott példány.
17649.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF