Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 376
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2196441
17638
375
Barát Endre: Szólalj, Isten! Új versek. Bp., 1938, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Papírkötésben. Lapok kiállnak, a borító foltos. 2198330
17639
375
Sántha Károly: Zsivora György a nagy emberbarát. Bp., 1899, A Luther:Társaság XXXVII. kiadványa, Müller Károlynál nyomatott. Kiadói papírkötés. Szép állapotú.
2196185
17640
375
Forel Ágoston: Korunk kulturtörekvései. Fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Békéscsaba, 1912, Tevan. Kiadói papírkötésben. A borító szélei sérültek.
2196189
17641
375
Radics Géza: Nemzeti jelképeink és magyarságismeretünk alkotóelemei. Bp., 2009, Szabad Magyar Református Egyház. Kiadói papírkötésben.
2198404
17642
375
Stoffán György: Védőbeszéd. Bp.,[1995.], Ring Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. Dedikált.
2196481
17643
375
Krúdy Gyula: Magyar Köztársaság almanachja. Bp., 1918, Franklin-Társulat. 461. Sorszámú könyv. Papírkötésben, papírborítóval. 2201845
17644
375
Pilinszky János: Végkifejlet. Versek és színművek. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. 2202283
17645
375
Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. Reprint! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés. 2201308
17646
375
Vaszary Gábor: Ő. Bp., 1935, Nova. A szerző által dedikált! A szerző illusztrációival. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel, néhány lap foltos.
2201053
17647
375
Szabadkőműves gondolatok. Harmadik kiadás. Bp, 1998, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. 2200731
17648
375
Kocsis L. Mihály: Végszavazás a halállal. Színészsirató öt felvonásban, két közjátékkal, prológgal és epilóggal. Bp., Minerva. Kiadói papírkötésben.
2200703
17649
375
Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 2 kötete: A pesti úr. Vakarts. Bojgás az világba. Bp.,1925-én.,Dick Manó, . Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A pesti úr 2561. számú számozott példány.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF