Sebestyén Gyula: Gesta Hungarorum. A magyar hősmondák öt könyve. V. kötet. Bp.,1925, Folklore Fellows Néphagyományt Kutató Nemzetközi Tudományos Szövetség Magyar Osztálya. Kiadói papírkötés. Borító, gerinc sérült.
A Sándor-palota írásban és képben. Szerk.: Sinkó Katalin. Bp.,2003, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó kartontokban. A borítón foltok. 3. sorszámú példány.
Vegyes könyvcsomag: Koroknay István: Az állatok nagy képeskönyve. Bp., 1972, Móra. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. J. Hanzelka-M. Zikmund: Afrika. Az álmok világában és a valóságban. I-II. kötetek. Pozsony, 1967, Tatran. Kiadói egészvászon-kötésben.
Magyar földmérők arcképcsarnoka. Szerk.: Raum Frigyes. Volt könyvtári példány. Bp., 1976, Budapesti Geodéziai és Térképészeti Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben.
dr. Vasvári Lajos: 20 000 English-Hugarian Poverbs - Sayings from all over the world. Angol-Magyar közmondások-mondások az egész világból. II. kötet. A szerző által Szörényi Levente (1945- ) Kossuth-díjas és Erkel Ferenc-díjas zeneszerző, gitáros, énekes, szövegíró részére dedikált! Szörényi ex librisével. Hn.,1994, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
Szalai Imre: Repülőgép Sárkányismeretek I: szakmunkásképző iskolák számára. Ábrákkal illusztrálva. 440 példányban jelent meg. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés; a borító kopott.
B. Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. kötetek. Volt könyvtári példányok. Első kiadás. Bp., 1847. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerinceken sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel, foltos lapokkal.
plakát.hu - Plakáttervezés Magyarországon 1989-2006. Szerk.: Vargha Balázs. Bp., 2006, Stalker Studio Kft. Magyar és angol nyelvű szövegekkel. Kiadói kartonált papírkötésben.