Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Sebestyén Gyula: Gesta Hungarorum. A magyar hősmondák öt könyve. V. kötet. Bp.,1925, Folklore Fellows Néphagyományt Kutató Nemzetközi Tudományos Szövetség Magyar Osztálya. Kiadói papírkötés. Borító, gerinc sérült.
17614.

Rufpreis:
2 000 HUF

17615.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Szabó László: A hirdetés tudománya. Bp., Est. Kiadói egészvászon-kötés.
17616.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Sándor-palota írásban és képben. Szerk.: Sinkó Katalin. Bp.,2003, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó kartontokban. A borítón foltok. 3. sorszámú példány.
17617.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes könyvcsomag: Koroknay István: Az állatok nagy képeskönyve. Bp., 1972, Móra. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.  J. Hanzelka-M. Zikmund: Afrika. Az álmok világában és a valóságban. I-II. kötetek. Pozsony, 1967, Tatran. Kiadói egészvászon-kötésben.
17618.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar földmérők arcképcsarnoka. Szerk.: Raum Frigyes. Volt könyvtári példány. Bp., 1976, Budapesti Geodéziai és Térképészeti Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben.
17619.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötésben.
17620.

Rufpreis:
1 000 HUF

dr. Vasvári Lajos: 20 000 English-Hugarian Poverbs - Sayings from all over the world. Angol-Magyar közmondások-mondások az egész világból. II. kötet. A szerző által Szörényi Levente (1945- ) Kossuth-díjas és Erkel Ferenc-díjas zeneszerző, gitáros, énekes, szövegíró részére dedikált! Szörényi ex librisével.  Hn.,1994, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
17621.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szalai Imre: Repülőgép Sárkányismeretek I: szakmunkásképző iskolák számára. Ábrákkal illusztrálva. 440 példányban jelent meg. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés; a borító kopott.
17622.

Rufpreis:
5 000 HUF

B. Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. kötetek. Volt könyvtári példányok. Első kiadás.  Bp., 1847. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerinceken sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel, foltos lapokkal.
17623.

Rufpreis:
1 600 HUF

plakát.hu - Plakáttervezés Magyarországon 1989-2006. Szerk.: Vargha Balázs. Bp., 2006, Stalker Studio Kft. Magyar és angol nyelvű szövegekkel. Kiadói kartonált papírkötésben.
17624.

Rufpreis:
1 400 HUF

Czeizel Endre: A csókok átka. Bp., 1989, Népszava. Szerző által dedikálva. Kiadói papírkötésben.
17625.

Rufpreis:
1 400 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF