Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 376
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2200424
17674
375
Arany János: Toldi szerelme. Bp., 1882, Ráth Mór. Egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel. 1-6. énekek a könyv végére bekötve. Néhány lap kijár. 2200653
17675
375
Öt évtized - Ötven kézműves dinasztia. A mesterségek tisztelete az iparos becsülete. Szerk.: Sarkandi Naghy Emília. Bp., 2006, IPOSZ. Kiadói kartonált papírkötésben.
2195077
17676
375
2196055
17677
375
Kemény János et alii: Tilinkó. Számozott példány, tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., 1939, Révai. Kartonált papírkötésben, javított gerinccel.
2195836
17678
375
2195873
17679
375
Jules Verne: Várkastély a Kárpátokban. Fordította: Huszár Imre. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Bp., 1893, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben. 2195882
17680
375
Tanterv és útmutatások a nyolcosztályos népiskola számára. III. kötet: Általános útmutatások. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötésben.
2195423
17681
375
Gellért Oszkár: Tíz esztendő. Válogatott versek. Szerző által dedikálva. Bp., Nyugat. Papírkötésben. 2195459
17682
375
Arthur Conan Doyle: Kettős. Alkalmilag kísérettel. Fordította: Adorján Sándor. Bp., Révai. Eredeti kartonkötésben. A borító levált a lapokról. 2195918
17683
375
Molnár Ferenc: Liliom. Egy csirkefogó élete és halála. Külvárosi legenda hét képben. Új, javított kiadás. Bp., Franklin-Társulat. Félvászon-kötésben.
2197461
17684
375
Kolligátum: Dr. Okányik Lajos: "Lepjük meg őket." Esztergom,1898., Buzárovits Gusztáv kiadása, Géczy István: Az ördög mátkája, Bp., é. n., Lampel Róbert kiadása, Háborús novellák: Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Bp., 1915., az Érdekes Ujság Ingyenes husvéti melléklete, vászonkötéses, foltos lapok
2199630
17685
375
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. I-II. köt. Ford.: Szász Károly. Képekkel illusztrált hatodik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 194; 2+195-408 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF