https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai. II. kötet. Attila népe. Bp., 1932, saját kiadás. Félvászon-kötésben.
1
17794.

Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai. II. kötet. Attila népe. Bp., 1932, saját kiadás. Félvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vámos Miklós: Öt kis regény. 	Szerző által dedikálva. Bp., 2002, AB OVO. Kartonált papírkötés.
1
17795.

Vámos Miklós: Öt kis regény. Szerző által dedikálva. Bp., 2002, AB OVO. Kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
15
 
Farkasházy Tivadar: Overdose. A verhetetlen 11. Bp., Aswise Media, 2008. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
1
17796.

Farkasházy Tivadar: Overdose. A verhetetlen 11. Bp., Aswise Media, 2008. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Bőrfeldolgozó ipari kézikönyv. Főszerk.: dr. Beke János. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
17798.

Bőrfeldolgozó ipari kézikönyv. Főszerk.: dr. Beke János. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
60 éves a KÖZGÁZ. A Jubileumi Tudományos Konferencia alkalmából készült tanulmányok: Plenáris Ülés. Gazdálkodástudományi Kar. Közgazdaságtudományi Kar. Társadalomtudományi Kar. Bp., 2008, Aula. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
1
17799.

60 éves a KÖZGÁZ. A Jubileumi Tudományos Konferencia alkalmából készült tanulmányok: Plenáris Ülés. Gazdálkodástudományi Kar. Közgazdaságtudományi Kar. Társadalomtudományi Kar. Bp., 2008, Aula. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kós Károly könyvek: Az országépítő. Varjú-nemzetség. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.
1
17800.

Kós Károly könyvek: Az országépítő. Varjú-nemzetség. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gróf Bánffy Miklós könyvek: Megszámláltattál... I-II. kötetek. És hijjával találtattál... I-II. kötet. Reggeltől estig. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.
1
17801.

Gróf Bánffy Miklós könyvek: Megszámláltattál... I-II. kötetek. És hijjával találtattál... I-II. kötet. Reggeltől estig. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tamási Áron könyvek: Ábel a rengetegben. Ábel az országban. Ábel Amerikában. Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.
1
17802.

Tamási Áron könyvek: Ábel a rengetegben. Ábel az országban. Ábel Amerikában. Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany-, Gyémánt-, Vas-, Rubin- és Platinadiplomások. Villamosmérnöki és Informatikai Kar. Bp., 2010, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem. Eredeti papírkötésben.
1
17803.

Arany-, Gyémánt-, Vas-, Rubin- és Platinadiplomások. Villamosmérnöki és Informatikai Kar. Bp., 2010, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem. Eredeti papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oberfrank Ferenc-Rékai Jenő: Drágakövek. II. kiadás. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonkötés.
1
17804.

Oberfrank Ferenc-Rékai Jenő: Drágakövek. II. kiadás. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942 Magyar Élet. Átkötött félvászon-kötésben. Borító sérült, foltos, lapok leváltak a kötésről.
1
17805.

Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942 Magyar Élet. Átkötött félvászon-kötésben. Borító sérült, foltos, lapok leváltak a kötésről.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György illusztrációival. Bp., 1961, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
17806.

Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György illusztrációival. Bp., 1961, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse