https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 376
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2194621
17794
375
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai. II. kötet. Attila népe. Bp., 1932, saját kiadás. Félvászon-kötésben. 2193947
17795
375
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vámos Miklós: Öt kis regény. Szerző által dedikálva. Bp., 2002, AB OVO. Kartonált papírkötés. 2194104
17796
375
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Farkasházy Tivadar: Overdose. A verhetetlen 11. Bp., Aswise Media, 2008. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. 2195983
17798
375
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bőrfeldolgozó ipari kézikönyv. Főszerk.: dr. Beke János. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2196014
17799
375
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
60 éves a KÖZGÁZ. A Jubileumi Tudományos Konferencia alkalmából készült tanulmányok: Plenáris Ülés. Gazdálkodástudományi Kar. Közgazdaságtudományi Kar. Társadalomtudományi Kar. Bp., 2008, Aula. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. 2195606
17800
375
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Károly könyvek: Az országépítő. Varjú-nemzetség. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések. 2195609
17801
375
0
4200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gróf Bánffy Miklós könyvek: Megszámláltattál... I-II. kötetek. És hijjával találtattál... I-II. kötet. Reggeltől estig. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések. 2195613
17802
375
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tamási Áron könyvek: Ábel a rengetegben. Ábel az országban. Ábel Amerikában. Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések. 2195892
17803
375
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arany-, Gyémánt-, Vas-, Rubin- és Platinadiplomások. Villamosmérnöki és Informatikai Kar. Bp., 2010, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem. Eredeti papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2193425
17804
375
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Oberfrank Ferenc-Rékai Jenő: Drágakövek. II. kiadás. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonkötés. 2195853
17805
375
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942 Magyar Élet. Átkötött félvászon-kötésben. Borító sérült, foltos, lapok leváltak a kötésről.
Das Lot is nicht erreichbar
2195831
17806
375
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György illusztrációival. Bp., 1961, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse