https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1
18611.

Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Külföldi Lant. Magyar költők műfordításai. II. kötet. Külföldi Remekírók. Bp.,é.n, Franklin, 247 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó lap kijár.
1
18616.

Külföldi Lant. Magyar költők műfordításai. II. kötet. Külföldi Remekírók. Bp.,é.n, Franklin, 247 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Emil Droonberg: Minnehaha. ("Kacagó víz."). Ford.: Losonczy Zoltán. Bp., é.n, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. A Palladis Rt. számlájával.
1
18627.

Emil Droonberg: Minnehaha. ("Kacagó víz."). Ford.: Losonczy Zoltán. Bp., é.n, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. A Palladis Rt. számlájával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gombos Albin: A Grönlandi Titok III. Bújócska a tengeren. (Hájas Muki az ostromzáron keresztül.) Bp., ,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel.
1
18633.

Gombos Albin: A Grönlandi Titok III. Bújócska a tengeren. (Hájas Muki az ostromzáron keresztül.) Bp., ,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi album. Írták Szilágyi István volt tanítványai. Kiadta Várady Gábor. Bp.,1885, Pesti Könyvnyomda Rt., 1 t.+VII+175 p. Átkötött félvászon-kötés.
1
18639.

Szilágyi album. Írták Szilágyi István volt tanítványai. Kiadta Várady Gábor. Bp.,1885, Pesti Könyvnyomda Rt., 1 t.+VII+175 p. Átkötött félvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Szántó György: Volgadal. Regény. Első kiadás. Bp., [1936] Bárd Ferenc. Egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel.
1
18640.

Szántó György: Volgadal. Regény. Első kiadás. Bp., [1936] Bárd Ferenc. Egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bajza József (1885-1938) irodalmi munkássága. Összeállította: Supka Ervin. Bibliográfiai Füzetek 2. Bp.,1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 20 p. Átkötött félvászon-kötés, ex libris F. Galambos Gruber.   Galambos Gruber Ferenc (1910-1988) ex librisgyűjtő, költő, bibliográfus ex libris-szével.
1
18642.

Bajza József (1885-1938) irodalmi munkássága. Összeállította: Supka Ervin. Bibliográfiai Füzetek 2. Bp.,1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 20 p. Átkötött félvászon-kötés, ex libris F. Galambos Gruber. Galambos Gruber Ferenc (1910-1988) ex librisgyűjtő, költő, bibliográfus ex libris-szével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty minden munkái. Pest, 1864. Ráth Mór. 252 p. ( Az előszó és az első két oldal hiányzik!) Díszes, aranyozott egészvászon kötésben,
1
18643.

Vörösmarty minden munkái. Pest, 1864. Ráth Mór. 252 p. ( Az előszó és az első két oldal hiányzik!) Díszes, aranyozott egészvászon kötésben,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lakásdíszítés. Afrikai és ázsiai motívumok. Fortélyok 47.+Nemes Molnár Margaréta: Ékszerórák. Fortélyok 20. Bp.,2007-2006, Cser Kiadó. Kiadói papírkötés.+Szeghalmyné Ócsai Marianna-Szeghalmy Szilvia: Gyöngy-világ. Ékszerekek. Szeged, 2002, Lazi Kiadói papírkötés.
1
18645.

Lakásdíszítés. Afrikai és ázsiai motívumok. Fortélyok 47.+Nemes Molnár Margaréta: Ékszerórák. Fortélyok 20. Bp.,2007-2006, Cser Kiadó. Kiadói papírkötés.+Szeghalmyné Ócsai Marianna-Szeghalmy Szilvia: Gyöngy-világ. Ékszerekek. Szeged, 2002, Lazi Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Swift Jonathan: Pamfletek. Fordította László Néla. Tevan könyvtár 197-202. Békéscsaba, 1921, Tevan, 64 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, ragasztott gerinccel.
1
18649.

Swift Jonathan: Pamfletek. Fordította László Néla. Tevan könyvtár 197-202. Békéscsaba, 1921, Tevan, 64 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, ragasztott gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jókai Mór munkái, Szépirodalmi könyvtár sorozat 24 kötete: Szomorú napok, Népvilág, Mire megvénülünk I-II. kötet., Török világ Magyarország I-II.kötet,Vadon virágai I-II. kötet, Erdély aranykora I-II, Erdélyi képek I-II. kötet, Politikai divatok I-III. kötet, Egy az Isten I-III. kötet, Hangok a vihar után I-II. kötet, Az elátkozott család I-II. kötet, Szegény gazdagok I-II. kötet. Bp., 1901-1905, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomásos zöld egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopottas borítóval, és gerinccel.
1
18652.

Jókai Mór munkái, Szépirodalmi könyvtár sorozat 24 kötete: Szomorú napok, Népvilág, Mire megvénülünk I-II. kötet., Török világ Magyarország I-II.kötet,Vadon virágai I-II. kötet, Erdély aranykora I-II, Erdélyi képek I-II. kötet, Politikai divatok I-III. kötet, Egy az Isten I-III. kötet, Hangok a vihar után I-II. kötet, Az elátkozott család I-II. kötet, Szegény gazdagok I-II. kötet. Bp., 1901-1905, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomásos zöld egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopottas borítóval, és gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Színművészeti Lexikon. I., és IV. kötet. A magyar színjátszás és drámairodalom enciklopédiája. Bp., 1929-1931, Országos Színészegyesület és Nyugdíjintézete, (Thalia-Kultura Műintézet-ny.) Számos színes és fekete-fehér táblával. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a I. kötet gerince és kötése sérült, a II. kötet fűzése laza.
1
18656.

Magyar Színművészeti Lexikon. I., és IV. kötet. A magyar színjátszás és drámairodalom enciklopédiája. Bp., 1929-1931, Országos Színészegyesület és Nyugdíjintézete, (Thalia-Kultura Műintézet-ny.) Számos színes és fekete-fehér táblával. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a I. kötet gerince és kötése sérült, a II. kötet fűzése laza.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse