Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Petőfi Sándor összes költeményei. 1842-1846. I. kötet. Második kiadás. Pest, 1848, Emich Gusztáv. Kiadói félbőr-kötésben. Borító hátlapja, illetve 1-2 oldal a kötet végéből hiányzik.
17855.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tom Tit száz kísérlete és produkcziója. Száztizenhárom képpel. Bp., 1894, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
17856.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zelovich Kornél: Vágánykapcsolások és vasúti állomások. Bp, 1919, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Műintézet. Kiadói szakadt papírborításban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17857.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szakács Margit: Fényképészek és fényképészműtermek Magyarországon (1840-1945). Bp, 1997, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötésben. Borító kissé szakadt.
17858.

Rufpreis:
1 800 HUF

Conradi L. R.: A titok felfedezve vagy a hét pecsét feltörve. Bp, 1914, Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Kiadói félvászon kötésben, egész oldalas illusztrációkkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17859.

Rufpreis:
1 400 HUF

William Shakespeare szonettjei. Ford.: Szabó Lőrinc. Illusztrálta: Kass János. Bp, 1988, Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói selyem-kötésben, egész oldalas illusztrációkkal, kiadói karton tokban. Számozott (500/169.) példány.
17860.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gróf Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. Bp, 1937, Dr. Vajna György és Társa kiadása. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
17861.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Radó Imre: A riport. Szabadka, 1918, Bácsmegyei Napló Nyomda és Lapkiadó Részvénytárs. kiadása. Félvászon kötésben, mintás lapélekkel.
17862.

Rufpreis:
1 000 HUF

Papp Jenő novellái. Nyitány. Bp, é.n., Stádium. Papírborításban, Papp Jenő által dedikált.
17863.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kárpáti Sándor: Piacra dobott méltóság. Bp, 1997, magánkiadás. Kiadói papírkötésben, dedikálva.
17864.

Rufpreis:
1 000 HUF

1900 Királyi Magyar Tudományegyetem jogi diplomája, függőpecséttel, okmánybélyeggel, bélyegzéssel, 48,5x63,5 cm
17865.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ráth-Végh István: A varázsvessző. Régi és uj babonák, furcsaságok, érdekességek. hn., én., Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapot, a címlapon Dienes István régész aláírása látható.
17866.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF