Szirmai Rezső: Menekülő lelkek. Bp., 1925, Fővárosi Könyvkiadó. Korabeli kartonált papírkötésben, ami Nagy István könyvkötő és díszműkészítő nyíregyházi műhelyében készült. A gerinc leszakadt állapotban, de megvan a könyvhöz mellékelve. A címlapon Dienes István régész aláírása látható. Megjelent 100 számozott példány.
Pintér Jenő: Századunk magyar irodalma. A magyar irodalom a XX. század első harmadában. Bp., 1943, Dr. Pintér Jenőné Vállalatának kiadása, Franklin- Társulat Nyomdája. Átkötött egészvászon-kötés. A címoldal kissé hiányos, javított, Dr. Dajbukát Jenő ex libris-szével és névbejegyzésével. Az utolsó oldal javított.
Petőfi Sándor-Arany János: A két bolond istók. Bp., 1922, Franklin-Társulat kiadása. Illusztrált egészbőr-kötés kiadó kartontokban. A borító kopott, a kartontokon egy nagy folt látható, az oldalak jó állapotban vannak.Megjelent 500 példányban, 151.-500. szám művészi kartonkötésben. 170. számú számozott példány.
Margita Figuli: Három gesztenyepej. Hubik István fordítása. Bratislava, 1980, Madách/ Európa. Első magyar nyelvű kiadás. Vladimír Favorsky fametszete látható a borítón és a címoldalon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban. Jó állapotú. Volt könyvtári példány.
Új lexikon 3 kötete: I., III., V.. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben teljes. Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott vászonkötésben
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, egy térképmelléklet, kissé sérült
Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat,(Stephaneum-ny.), 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.