Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Szirmai Rezső: Menekülő lelkek. Bp., 1925, Fővárosi Könyvkiadó. Korabeli kartonált papírkötésben, ami Nagy István könyvkötő és díszműkészítő nyíregyházi műhelyében készült. A gerinc leszakadt állapotban, de megvan a könyvhöz mellékelve. A címlapon Dienes István régész aláírása látható. Megjelent 100 számozott példány.
17867.

Rufpreis:
1 200 HUF

Irodalomtörténeti közlemények, 2 db. Szerk.: Klaniczay Tibor. Bp., 1966, Akadémiai Kiadó. LXX. évfolyam 1-4. szám. Kiadói papírkötés, az 1-2. szám papír védőborítóban, amin Dienes István régész aláírása szerepel. A 3-4. szám hátlapja hiányzik. Megjelent 1000 példányban.
17868.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pintér Jenő: Századunk magyar irodalma. A magyar irodalom a XX. század első harmadában. Bp., 1943, Dr. Pintér Jenőné Vállalatának kiadása, Franklin- Társulat Nyomdája. Átkötött egészvászon-kötés. A címoldal kissé hiányos, javított, Dr. Dajbukát Jenő ex libris-szével és névbejegyzésével. Az utolsó oldal javított.
17869.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petőfi Sándor-Arany János: A két bolond istók. Bp., 1922, Franklin-Társulat kiadása. Illusztrált egészbőr-kötés kiadó kartontokban. A borító kopott, a kartontokon egy nagy folt látható, az oldalak jó állapotban vannak.Megjelent 500 példányban, 151.-500. szám művészi kartonkötésben. 170. számú számozott példány.
17870.

Rufpreis:
2 000 HUF

Margita Figuli: Három gesztenyepej. Hubik István fordítása. Bratislava, 1980, Madách/ Európa. Első magyar nyelvű kiadás. Vladimír Favorsky fametszete látható a borítón és a címoldalon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban. Jó állapotú. Volt könyvtári példány.
17871.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Tamás: Hontalanság. Válogatás a nemzeti sajtónak és az asztalfióknak írt publicisztikából. Bp.,2003, Magvető. Kiadói papírkötés.
18509.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18511.

Rufpreis:
1 600 HUF

18517.

Rufpreis:
1 000 HUF

18523.

Rufpreis:
1 000 HUF

18525.

Rufpreis:
1 000 HUF

18530.

Rufpreis:
1 000 HUF

18533.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF