Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 376
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2193423
17807
375
Bányavirágok. Ásványok Magyarországról. Szerk. Baksa Csaba, Lázár István. Bp., 1989, Corvina. Kiadói egészvászon papírborítóban.
2195857
17808
375
2195810
17809
375
2196048
17810
375
2196043
17811
375
2 db Tamási Áron könyv: Ábel az országban; Hazai tükör. Bp., Ifjúsági Könyvkiadó. Félvászon-, illetve kiadói egészvászon-kötésekben, eredeti papírborítóban. 2182129
17812
375
Jókai Mór: Két Trenk. II. köt. Bp., én., Révai. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban. "Nyilaskeresztes Párt - Pápa város vezetője" pecsétekkel. 2181760
17813
375
Az agitátor kézikönyve. (Tények és adatok.) Bp., 1958., Kossuth. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
2181727
17814
375
Hegedűs Béla: Hervadók. Versek. Kecskemét, 2009., Szerzői kiadás. 2. kiadás. Egészoldalas rajzokkal illusztrált. A borító Varga István grafikus, a rajzok Bodri Ferenc grafikus munkái. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
2181364
17815
375
Mesterházi Lajos: A négylábú kutya. Bp., 1962., Magvető. Második kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2125257
17816
375
Várnai Zseni és Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Budapest, 1943, Arany János irodalmi és nyomdai műintézet rt. Várnai Zseni által dedikált példány! Félvászon kötésben, kijáró lapokkal. 2157860
17817
375
Szabó Dezső: Panasz. Szabó Dezső művei. Bp., én.,Genius,(Stádium-ny.),250+2 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült borítóval, hiányos gerinccel, laza, szétvált fűzéssel. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
2157023
17818
375
Beke Albert: Hatalom és szerep. (Gyulai Pál, az ember.) Bp., 1994., Mundus. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF