Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Bányavirágok. Ásványok Magyarországról. Szerk. Baksa Csaba, Lázár István. Bp., 1989, Corvina. Kiadói egészvászon papírborítóban.
17807.

Rufpreis:
2 000 HUF

17808.

Rufpreis:
1 000 HUF

17809.

Rufpreis:
1 000 HUF

17810.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Tamási Áron könyv: Ábel az országban; Hazai tükör. Bp., Ifjúsági Könyvkiadó. Félvászon-, illetve kiadói egészvászon-kötésekben, eredeti papírborítóban.
17811.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór: Két Trenk. II. köt. Bp., én., Révai. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban. "Nyilaskeresztes Párt - Pápa város vezetője" pecsétekkel.
17812.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az agitátor kézikönyve. (Tények és adatok.) Bp., 1958., Kossuth. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
17813.

Rufpreis:
800 HUF

Hegedűs Béla: Hervadók. Versek. Kecskemét, 2009., Szerzői kiadás. 2. kiadás. Egészoldalas rajzokkal illusztrált. A borító Varga István grafikus, a rajzok Bodri Ferenc grafikus munkái. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17814.

Rufpreis:
800 HUF

Mesterházi Lajos: A négylábú kutya. Bp., 1962., Magvető. Második kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17815.

Rufpreis:
800 HUF

Várnai Zseni és Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Budapest, 1943, Arany János irodalmi és nyomdai műintézet rt. Várnai Zseni által dedikált példány! Félvászon kötésben, kijáró lapokkal.
17816.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Dezső: Panasz. Szabó Dezső művei. Bp., én.,Genius,(Stádium-ny.),250+2 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült borítóval, hiányos gerinccel, laza, szétvált fűzéssel. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17817.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beke Albert: Hatalom és szerep. (Gyulai Pál, az ember.) Bp., 1994., Mundus. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
17818.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF