[Fraknói Vilmos]: Frankl Vilmos: A hazai és külföldi iskolázás a XVI. században. Bp., 1873, Eggenrerger (Hoffman és Molnár), VIII+424 p. Félvászon-kötésben
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Első kiadás. Budapest, É.N., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kiadói papírborítóban, 231 p. Kis ragasztócsíkkal a belső borítón
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1937., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 192+864(háromhasábos számozás)+107 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopottas állapotban.
Magyar Hírmondó 3 kötete: Lelki problémák a pszichoanalízis tükrében. Válogatás Ferenczi Sándor tanulmányaiból. Magyar aranycsinálók. Írások az alkímiáról a felvilágosodás korából. Magyar Erato. Szerk.: Matolcsi Ildikó et alii. Bp., Magvető. Kiadói kartonált papírkötésekben.
O. Nagy Gábor: Magyar Szólások és közmondások. Bp., 1966, Gondolat. A kötetet Szántó Piroska illusztrálta. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban. A borító kissé szakadt.
4 db Göre Gábor könyv: Göre Gábor Bíró Úr könyve - Veszödelmek; Vakarits biró úr könyve - No még öggyet; Kátsa - Göre Martsa Lakoldalma, A pesti Úr - Tapasztalatok, .Kiadói egészvászon kötésben. A Magyar Jövő Kölcsönkönyvtár bélyegzőjével és mellékelt nyilatkozattal