Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

[Fraknói Vilmos]: Frankl Vilmos: A hazai és külföldi iskolázás a XVI. században. Bp., 1873, Eggenrerger (Hoffman és Molnár), VIII+424 p. Félvászon-kötésben
17770.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Első kiadás. Budapest, É.N., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kiadói papírborítóban, 231 p. Kis ragasztócsíkkal a belső borítón
17771.

Rufpreis:
1 200 HUF

Végh Antal: Mit ér az ember hit nélkül. (Riportok, szociográfiák.) Bp.,1987.,Népszava. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos. Dedikált!
17772.

Rufpreis:
1 600 HUF

Radnóti Miklós: Bori notesz. Bp., 1978, Magyar Helikon-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben, kissé sérült kartontokban.
17773.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lunczner Géza: Aforizma enciklopédia. 1-2. Mindkét kötet dedikált. Bp., 1993 Szerzői. Kiadói papírkötés.
17774.

Rufpreis:
4 000 HUF

17775.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Magyar Hírmondó 3 kötete:  Lelki problémák a pszichoanalízis tükrében. Válogatás Ferenczi Sándor tanulmányaiból. Magyar aranycsinálók. Írások az alkímiáról a felvilágosodás korából. Magyar Erato.  Szerk.: Matolcsi Ildikó et alii. Bp., Magvető. Kiadói kartonált papírkötésekben.
17776.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés. Leszakadt, kopott borító. + Kosztolányi Dezső: Idegen költők. Sajtó alá rendezte és bevezette Illyés Gyula. Bp., 1944., Révai.Első kiadás.Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, laza kötéssel.
17777.

Rufpreis:
1 400 HUF

O. Nagy Gábor: Magyar Szólások és közmondások. Bp., 1966, Gondolat. A kötetet Szántó Piroska illusztrálta. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban. A borító kissé szakadt.
17778.

Rufpreis:
1 400 HUF

4 db Göre Gábor könyv: Göre Gábor Bíró Úr könyve - Veszödelmek; Vakarits biró úr könyve - No még öggyet; Kátsa - Göre Martsa Lakoldalma, A pesti Úr - Tapasztalatok, .Kiadói egészvászon kötésben. A Magyar Jövő Kölcsönkönyvtár bélyegzőjével és mellékelt nyilatkozattal
17779.

Rufpreis:
5 000 HUF

17780.

Rufpreis:
4 000 HUF

17781.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF