Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 376

Szabó Magda: Für Elise. Bp., 2002., Európa Könyvkiadó, kartonkötés papírborítóban. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) által aláírt példány.
17602.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Szerző által aláírt példány. Bp., 1942. Átkötött félvászon-kötés.
17603.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bálint B. András: Győzelemre születünk... Kónya Imre az ellenzéki kerekasztalról. Bp., 1990, Progresszió. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17604.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pesti Hírlap naptára 1941 Erdély. Bp., 1941, Pesti Hírlap R.T. kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.
17605.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pereszlényi Zoltán Az örömszerzés. Szerk.: Salamon András. Bp., 1988, szerző saját kiadása. Papírkötésben.
17606.

Rufpreis:
800 HUF

Madari-Kreybig Károly: Végtelen öntudat. Három elbeszélés. Bibliás Ábel, Hamleti lélek, Első lépés. Bp., Pantheon. Papírkötésben. Borító foltok, a lapok szélei sérültek.
17607.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar Nyelvőr. Szarvas Gábor és Simonyi Zsigmond folyóirata. Szerk.: Balassa József. Bp., 1937, Hungária hírlapnyomda R.T. V. Kiadói papírkötés. Kissé gyűrött állapot, az első oldal jobb alsó sarka leszakadt. Az első oldalon Dienes István, régész aláírása.
17608.

Rufpreis:
1 200 HUF

17609.

Rufpreis:
800 HUF

Fodor Ferenc: A magyar térképírás. I. kötet. Térkép mellékletekkel. Reprint. Eredeti kiadása: Bp., 1952, Honvéd Térképészeti Intézet. Papírkötésben.
17610.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Nékosz Mérnökkollégiumok. Emlékezések, Dokumentumok. Szerk.: Dobos Róbert, Győrffy Sándor, et alii. Bp., 1989, Műegyetem Baráti Köre. Kiadói papírkötésben.
17611.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Öveges József könyv:  Érdekes fizika. Rajzokkal illusztrálva. Bp.,1963, Táncsics. Átkötött félvászon-kötésben.  Az elektronok nyomában. Az élő fizika III. Bp., 1955, Művelt Nép Tudományos és Ismeretterjesztő Könyvkiadó. Félvászon-kötésben.
17612.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívótáblák. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17613.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF