Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 376
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2196938
17602
375
Szabó Magda: Für Elise. Bp., 2002., Európa Könyvkiadó, kartonkötés papírborítóban. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) által aláírt példány. 2193893
17603
375
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Szerző által aláírt példány. Bp., 1942. Átkötött félvászon-kötés. 2193467
17604
375
Bálint B. András: Győzelemre születünk... Kónya Imre az ellenzéki kerekasztalról. Bp., 1990, Progresszió. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
2198461
17605
375
Pesti Hírlap naptára 1941 Erdély. Bp., 1941, Pesti Hírlap R.T. kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.
2196147
17606
375
Pereszlényi Zoltán Az örömszerzés. Szerk.: Salamon András. Bp., 1988, szerző saját kiadása. Papírkötésben. 2195823
17607
375
Madari-Kreybig Károly: Végtelen öntudat. Három elbeszélés. Bibliás Ábel, Hamleti lélek, Első lépés. Bp., Pantheon. Papírkötésben. Borító foltok, a lapok szélei sérültek.
2198699
17608
375
Magyar Nyelvőr. Szarvas Gábor és Simonyi Zsigmond folyóirata. Szerk.: Balassa József. Bp., 1937, Hungária hírlapnyomda R.T. V. Kiadói papírkötés. Kissé gyűrött állapot, az első oldal jobb alsó sarka leszakadt. Az első oldalon Dienes István, régész aláírása.
2196438
17609
375
Kerecsényi Antal: A barát, meg a komédiás. Bp., 1938, Stádium. Kiadói egészvászon-kötésben.
2194516
17610
375
Fodor Ferenc: A magyar térképírás. I. kötet. Térkép mellékletekkel. Reprint. Eredeti kiadása: Bp., 1952, Honvéd Térképészeti Intézet. Papírkötésben.
2194512
17611
375
A Nékosz Mérnökkollégiumok. Emlékezések, Dokumentumok. Szerk.: Dobos Róbert, Győrffy Sándor, et alii. Bp., 1989, Műegyetem Baráti Köre. Kiadói papírkötésben.
2195264
17612
375
2 db Öveges József könyv: Érdekes fizika. Rajzokkal illusztrálva. Bp.,1963, Táncsics. Átkötött félvászon-kötésben. Az elektronok nyomában. Az élő fizika III. Bp., 1955, Művelt Nép Tudományos és Ismeretterjesztő Könyvkiadó. Félvászon-kötésben.
2200186
17613
375
Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívótáblák. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF