Porzellan Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2161443
11170
373
Rosenthal rózsás váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
2183976
11171
373
1996 Hutschenreuther karácsonyi porcelán csengő, matricás, jelzett, hibátlan, saját dobozában, m: 7,5 cm 2183979
11172
373
1994 Hutschenreuther karácsonyi porcelán csengő, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 7,5 cm 2183985
11173
373
2001 Hutschenreuther karácsonyi porcelán csengő, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 7,5 cm 2184046
11174
373
MZ csehszlovák kávés csésze készlet és alj, 6 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, csésze: m: 6,5 cm, d: 7 cm, alj: d: 13,5 cm. 2183991
11175
373
Blue Danube kék hagymamintás porcelán só- és borsszóró, levonóképes, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2177346
11176
373
11000
Brown Westhead Moore Meissen antik porcelán tétel, össz 2 db: Kínáló, perem alatt kisebb lepattanással, m: 13,5 cm + Tál, nagyobb lepattanással, d: 29x40 cm. Mind máz alatti kék festéssel, jelzett és formaszámmal. 2177351
11177
373
Wilhelmsburg tál. Máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásnyomokkal. 27,5x37 cm 2179527
11178
373
Royal dux porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 22 cm 2179566
11179
373
"Ens" porcelán aranyfácán, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 26x16 cm 2178368
11180
373
Ludwigsburg virágmintás ékszertartó, matricás, jelzett, kopásokkal d: 8 cm + jelzetlen porcelán cukortartó, apró kopásokkal, koszos 2178476
11181
373
3 db rózsás porcelán váza, ékszertartó és dísz, kézzel festett, jelzés nélkül, kopottas állapotban, egyik alján " Ceramis Sf. Gheorghe" (Sepsiszentgyörgy) matrica
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF