Porzellan

Zahl der Lose: 139

8 db piros pöttyös porcelán stampedli, egyiken Tihany felirattal, matricás, jelzetlen, apró kopásokkal m: 4 cm
11207.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db + 1 pár porcelán kutya, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, csorbákkal m: 5,5 cm, 3,5 cm, 4 cm, 6 cm
11208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán Madonna, falra akasztható, jelzetlen, kis csorbával, 8,5x7 cm
11209.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
11210.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dekoratív kékes szalvétatartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 8 cm
11211.

Rufpreis:
800 HUF

Kínai porcelán tétel: Teás csésze és alj, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm és 13,5 cm + 2 db füles fűszer tartó vagy csésze, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 5,5 cm, m: 4 cm
11212.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Kínai kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 46 cm
11213.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF