Porzellan Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2180921
11158
373
Aquincum cipőfűző kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal m: 10,5 cm
2178333
11159
373
Aquincumi csésze és hozzátartozó alj, matricás, apró kopásokkal, jelzett, m: 4,5 cm, d: 10,5 cm 2177934
11160
373
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm 2182240
11161
373
Alföldi porcelán korsó, matricás, jelzett, enyhén kopottas állapotban, m: 16,5 cm
2182815
11162
373
Moritz Zdekauer porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásokkal d: 25 cm 2182813
11163
373
Villeroy & Boch porcelán tányér, 2db, bevonó képes, jelzett, kopásokkal, d: 23,5 cm 2182803
11164
373
W.T. Copeland porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopottas állapotban d: 20,5 cm 2147995
11165
373
Viktória porcelán süteményes kínáló készlet. 6+1 db. Jelzett, kopott.
2026866
11166
373
3400
2183934
11167
373
Angol kistányér, falusi táj ábrázolással, levonóképes, hátoldalon javítással, d: 16 cm
2161392
11168
373
Orosz porcelán lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 2161455
11169
373
Blackwood papagájos fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF