Porzellan

Zahl der Lose: 139

Aquincum cipőfűző kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal m: 10,5 cm
11158.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi csésze és hozzátartozó alj, matricás, apró kopásokkal, jelzett, m: 4,5 cm, d: 10,5 cm
11159.

Rufpreis:
800 HUF
9

Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
11160.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alföldi porcelán korsó, matricás, jelzett, enyhén kopottas állapotban, m: 16,5 cm
11161.

Rufpreis:
1 200 HUF

Moritz Zdekauer porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásokkal d: 25 cm
11162.

Rufpreis:
1 000 HUF

Villeroy & Boch porcelán tányér, 2db, bevonó képes, jelzett, kopásokkal, d: 23,5 cm
11163.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

W.T. Copeland porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopottas állapotban d: 20,5 cm
11164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Viktória porcelán süteményes kínáló készlet. 6+1 db. Jelzett, kopott.
11165.

Rufpreis:
4 000 HUF

11166.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Angol kistányér, falusi táj ábrázolással, levonóképes, hátoldalon javítással, d: 16 cm
11167.

Rufpreis:
1 400 HUF

Orosz porcelán lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm
11168.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Blackwood papagájos fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11169.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF