Porzellan Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2179592
11134
373
Hollóházi Szász Endre által tervezett, mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, apró mázhibával, m: 30,5 cm 2184179
11135
373
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, apró öntési formahibával, m: 26 cm 2179533
11136
373
Hollóházi, zöld virágmintás, porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 9x7,5x3,5 cm 2178654
11137
373
Hollóházi porcelán cukortartók, 2 db, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm 2183579
11138
373
Hollóházi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x11 cm 2178553
11139
373
Hollóházi gyöngyházfényű porcelán hamutál, jelzett, apró kopásokkal 6x8,5 cm + 2 db gyöngyházfényes jelzetlen porcelán tálka, kopásokkal, d: 5,5 és 7 cm
2178574
11140
373
Hollóházi Vörösmarty díszes porcelán mini kiöntő, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 2,5 cm + Hollóházi porcelán mini tálka, matricás, jelzett, kopásokkal m: 3 cm d: 5,5 cm 2178353
11141
373
6 db Hollóházi retró piros porcelán csésze és hozzá tartozó aljak, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 5,5 d: 11 cm 2178504
11142
373
Hollóházi Várda-drink porcelán stampedli, 2 db, matricás, jelzett, apró kopással m: 4,5 cm
2178497
11143
373
Hollóházi Márka Vermouth porcelán hordó, matricás, jelzett, kopásokkal m: 7,5 cm
2182343
11144
373
Hollóházi aranyozott porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, 12,5x12,5 cm 2182315
11145
373
Hollóházi porcelán tálka, Takarékszövetkezet felirattal, matricás, jelzett, kis kopással, 6x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF