Porzellan Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2184178
11073
373
50000
Nagy méretű Herendi porcelán padlóváza koi halas füllel, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 46 cm 2182912
11074
373
14000
1952 Herendi porcelán tál Rákosi címerrel. Feltehetően gyártás előtti egyedi mintadarab Kézzel festett. Benyomott jelzéssel, kopással d:23,5 cm 2182999
11075
373
Herendi Széchenyi büszt Fehér mázas és biszkvit, jelzett, hibátlan. 21 cm 2182810
11077
373
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×6×7,5 cm 2178643
11078
373
Herendi porcelán kutya, matricás és kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 4,5x6 cm 2162406
11079
373
200000
Herendi Viktória mintás hat személyes étkészlet leveses tál nélkül, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 2184180
11080
373
Herendi Viktória leveses tál. Kézzel festett, jelzett, Restaurált, sérült. 2183826
11081
373
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x8,5 cm 2183806
11082
373
Herendi Viktória mintás mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal 2183708
11083
373
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm 2183592
11084
373
Herendi Viktória mintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x11 cm 2183666
11085
373
Herendi Rotschild mintás kiöntő Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF