Porzellan

Zahl der Lose: 139

Herendi 744. sz. mintás füles bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.d:12 cm, m: 10 cm
11098.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Waldstein mintás füles kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24x19,5 cm
11099.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

Herendi Waldstein Multicolor mintás kávés csésze aljjal.  bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.13x11 cm, 8 cm.
11100.

Rufpreis:
4 000 HUF

11101.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi csipkebogyó mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25,5 cm
11102.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi csipkebogyó mintás mély/ leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm
11103.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi csipkebogyó mintás kistányér / süteményes tányér tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 21 cm
11104.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virág mintás hiányos teás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal.
11105.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi ritka virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
11106.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi virág mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 17 cm
11107.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi virág mintás áttört dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:22 cm
11108.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Herendi virág mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1943), hibátlan, m: 4,5 cm
11109.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF