Porzellan Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2183800
11098
373
Herendi 744. sz. mintás füles bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.d:12 cm, m: 10 cm 2183836
11099
373
Herendi Waldstein mintás füles kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24x19,5 cm 2183802
11100
373
Herendi Waldstein Multicolor mintás kávés csésze aljjal. bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.13x11 cm, 8 cm. 1907183
11101
373
2180354
11102
373
Herendi csipkebogyó mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25,5 cm 2180352
11103
373
Herendi csipkebogyó mintás mély/ leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm 2180353
11104
373
Herendi csipkebogyó mintás kistányér / süteményes tányér tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 21 cm 2183068
11105
373
Herendi virág mintás hiányos teás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal. 2182987
11106
373
Herendi ritka virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
2182993
11107
373
Herendi virág mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 17 cm
2183838
11108
373
Herendi virág mintás áttört dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:22 cm 2178145
11109
373
Herendi virág mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1943), hibátlan, m: 4,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF