Porzellan Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2181009
11122
373
Zsolnay búgócsigás kislány figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, foltokkal 12,5x16 cm 2093709
11123
373
2164588
11124
373
Zsolnay virágmintás porcelán készlet, 31db-os, kínáló tállal, tányérokkal, csészékkel, aljakkal, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, csorbával, az egyik csésze pótolt
2127303
11125
373
Zsolnay virágmintás mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2178287
11126
373
Zsolnay porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzett, kopott, apró mázhibákkal, m: 13 cm 2178567
11127
373
Zsolnay kis kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 7,5 cm
2184183
11128
373
Zsolnay porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopással, m: 7,5 cm
2184185
11129
373
Hollóházi porcelán esernyős nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 2183840
11130
373
2178489
11131
373
Zsolnay Budapest mintás porcelán butellák, 2 db, matricás, jelzett, kopásokkal m: 7,5 cm 2178621
11132
373
Össz. 5 db porcelán tányér: 2 db Hüttl Tivadar, matricás, jelzett, mindkettő sérült, d: 25 cm + 2 db Zyolnay art deco, matricás, jelzett, egyik alján máz hibával, d: 24 cm + 1 db Gránit, fehér porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm
2179512
11133
373
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF