Porzellan Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2182975
11110
373
Herendi virágmintás urna vázák 2 db. Jelzett, kézzel festett, kis kopással. m: 8 cm 2182962
11111
373
Herendi virágmintás urna váza. Jelzett, kézzel festett, kis kopással. m: 25 cm 2183064
11112
373
38000
Herendi petrezselyem mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal.
2180454
11113
373
Herendi karmos mini porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm 2183820
11114
373
Herendi Waldstein mintás mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. d: 11 cm 2182954
11115
373
cca 1890 Zsolnay virágmintás kiöntő. Jelzett családi címerrel. Enyhén javított, kis lepattanással. 13 cm 2178097
11116
373
15000
Zsolnay eozin mázas váza, rajta női alakok, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
2178107
11117
373
Zsolnay eozin mázas kis kaspó, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm, m: 8,5 cm 2179543
11118
373
Zsolnay eozin mázas tyúkot etető kislány, jelzett, apró lepattanással, kopásokkal, m: 11,5 cm 2179528
11119
373
Zsolnay ugró szarvas, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, 17,5x17 cm 2181899
11120
373
5500
Zsolnay búgócsigás kislány figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5x16 cm + Hungária Kerámia Iparművész retró festett, mázas váza, jelzett, kopásokkal, m: 30 cm
2180902
11121
373
Zsolnay kislány figura virággal, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF