Porzellan Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2182566
11182
373
Cölln-Meissen tál. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan. d: 21 cm 2182565
11183
373
Cölln-Meissen tál. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan. d: 21 cm 1872069
11184
373
2178199
11185
373
Camina román figurális porcelán, virágos tálat tartó puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
2157574
11186
373
2178290
11187
373
Bavaria jelzésű aranyozott címeres hamutál. Matricás, apró kopásokkal, 8x8 cm 2157754
11188
373
2178137
11189
373
Martinroda német porcelán ékszertartó dobozka fedéllel, jelzett, formaszámmal, matricás, apró kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 5,5 cm + Kahla porcelán vázácska, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
2178133
11190
373
Fiú kutyával, porcelán figura, jelzett német (Germany), formaszámmal, kézzel festett, minimális lepattanással a fűszálak hegyén, m: 14,5 cm 2177979
11191
373
Francia Sarreguemines fajansz csésze és alj, jelzett, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d: 8 és 14,5 cm JAVÍTOTT törés a fülön 2027724
11193
373
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm
2184172
11194
373
Kaiser Porzellan, Heimat-Teller 4 db gyűjtői porcelán tányér, díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF