Porzellan Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2019236
11195
373
2116356
11196
373
Pirex kávéskészlet 6 csésze, aljjal. Jelzett, hibátlan. 2178281
11197
373
Francia aranyozott címeres hamutál. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9x9,5 cm 2178536
11198
373
Epiag porcelán csésze, matricás, jelzett, kopásokkal m: 4,5 cm + Nyugat-németországi porcelán kosárka, matricás, jelzett, apró kopásokkal m: 7 cm
2182402
11199
373
Germany aranyozott, sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 17 cm + Germany aranyozott, virág mintás porcelán cukortartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 6 cm, d: 11 cm 2178602
11200
373
Retró fűszertartó, 3 db-os szett, ismeretlen jelzéssel, kézzel festett és matricás, kopásokkal 9x12,5 cm 2178627
11201
373
Viktória csehszlovák bögre és csésze aljjal, matricás, jelzett, kopásokkal m: 3 cm, d: 7,5 cm 2067033
11202
373
2179519
11203
373
Porcelán kacsa békával, kézzel festett, jelzetlen, nagyon apró kopásokkal, m: 13 cm 2178594
11204
373
2 db porcelán tojástartó, jelzetlen, matricás, kopásokkal, m: 7,5 cm
2181026
11205
373
Mászó kislány figura, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, foltokkal 10x18 cm 2180182
11206
373
6 db porcelán, közte kiöntők, váza, pohár, kosárkák, kézzel festettek/matricásak, jelzés nélküliek, kopottas állapotban, lepattanásokkal, repedésekkel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF