Porzellan

Zahl der Lose: 139

11195.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pirex kávéskészlet 6 csésze, aljjal. Jelzett, hibátlan.
11196.

Rufpreis:
2 400 HUF

Francia aranyozott címeres hamutál. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9x9,5 cm
11197.

Rufpreis:
800 HUF

Epiag porcelán csésze, matricás, jelzett, kopásokkal m: 4,5 cm + Nyugat-németországi porcelán kosárka, matricás, jelzett, apró kopásokkal m: 7 cm
11198.

Rufpreis:
1 000 HUF

Germany aranyozott, sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 17 cm + Germany aranyozott, virág mintás porcelán cukortartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 6 cm, d: 11 cm
11199.

Rufpreis:
1 200 HUF

Retró fűszertartó, 3 db-os szett, ismeretlen jelzéssel, kézzel festett és matricás, kopásokkal 9x12,5 cm
11200.

Rufpreis:
1 000 HUF

Viktória csehszlovák bögre és csésze aljjal, matricás, jelzett, kopásokkal m: 3 cm, d: 7,5 cm
11201.

Rufpreis:
1 000 HUF

11202.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán kacsa békával, kézzel festett, jelzetlen, nagyon apró kopásokkal, m: 13 cm
11203.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db porcelán tojástartó, jelzetlen, matricás, kopásokkal, m: 7,5 cm
11204.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mászó kislány figura, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, foltokkal 10x18 cm
11205.

Rufpreis:
1 000 HUF

6 db porcelán, közte kiöntők, váza, pohár, kosárkák, kézzel festettek/matricásak, jelzés nélküliek, kopottas állapotban, lepattanásokkal, repedésekkel
11206.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF