Tétel

Katalognummer:

11177.
Beendet 373. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Wilhelmsburg tál. Máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásnyomokkal. 27,5x37 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit