Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.
Vegyes könyv tétel: Antique Intaglios (Leningrad, 1976); Komját Irén: Népfrontpolitika az európai munkásmozgalomban (Bp., 1967); Gorod-geroy Novorossiysk, leporelló (1976); példányonként változó kötésben, jó állapotban
Csurka István 6 műve: Mi újság Pesten?; Vasárnapi menü.;Megmaradni.; Vizsgák és fegyelmik.; Vasárnapi jegyzetek.; Új magyar önépítés.; Bp.,1985-1991., Magvető-Csokonai-Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Pintér Jenő: Magyar irodalom története. II-IV., VI-VIII. 1-2. köt. Bp.,1930-1941, Stephaneum. Átkötött félvászon-kötésben, az egyik gerince hiányzik, egy gerincen kis sérüléssel, két kötet hiánnyal (I., V.)
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
Heltai Gáspár: A bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme. Szerk.: Keleti Artúr. Tevan amatőr-sorozat 13. Békéscsaba, 1943, Tevan Nyomda, 155+5 p. Korda Géza fametszeteivel illusztrált. Az 1566. évi kolozsvári kiadás reprintje. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Számozott (1200/946.) példány.
Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.
Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.