https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lakner Artút: Édes mostoha. Róna Emy rajzaival. Bp., 1988, Magánkiadás,(Kner Nyomda, Békéscsaba). Hatodik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos elülső borítóval.
1
17613.

Lakner Artút: Édes mostoha. Róna Emy rajzaival. Bp., 1988, Magánkiadás,(Kner Nyomda, Békéscsaba). Hatodik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos elülső borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szili Leontin: Majdnem szerelem. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Laza, kopott félvászon kötésben, sérült hátsó borítóval.
1
17614.

Szili Leontin: Majdnem szerelem. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Laza, kopott félvászon kötésben, sérült hátsó borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.
1
17615.

Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyv tétel: Antique Intaglios (Leningrad, 1976); Komját Irén: Népfrontpolitika az európai munkásmozgalomban (Bp., 1967); Gorod-geroy Novorossiysk, leporelló (1976); példányonként változó kötésben, jó állapotban
1
17616.

Vegyes könyv tétel: Antique Intaglios (Leningrad, 1976); Komját Irén: Népfrontpolitika az európai munkásmozgalomban (Bp., 1967); Gorod-geroy Novorossiysk, leporelló (1976); példányonként változó kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csurka István 6 műve: Mi újság Pesten?; Vasárnapi menü.;Megmaradni.; Vizsgák és fegyelmik.; Vasárnapi jegyzetek.; Új magyar önépítés.; Bp.,1985-1991., Magvető-Csokonai-Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17617.

Csurka István 6 műve: Mi újság Pesten?; Vasárnapi menü.;Megmaradni.; Vizsgák és fegyelmik.; Vasárnapi jegyzetek.; Új magyar önépítés.; Bp.,1985-1991., Magvető-Csokonai-Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pintér Jenő: Magyar irodalom története. II-IV., VI-VIII. 1-2. köt. Bp.,1930-1941, Stephaneum. Átkötött félvászon-kötésben, az egyik gerince hiányzik, egy gerincen kis sérüléssel, két kötet hiánnyal (I., V.)
1
17618.

Pintér Jenő: Magyar irodalom története. II-IV., VI-VIII. 1-2. köt. Bp.,1930-1941, Stephaneum. Átkötött félvászon-kötésben, az egyik gerince hiányzik, egy gerincen kis sérüléssel, két kötet hiánnyal (I., V.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.
1
17619.

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
1
17620.

Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heltai Gáspár: A bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme. Szerk.: Keleti Artúr. Tevan amatőr-sorozat 13. Békéscsaba, 1943, Tevan Nyomda, 155+5 p. Korda Géza fametszeteivel illusztrált. Az 1566. évi kolozsvári kiadás reprintje. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Számozott (1200/946.) példány.
1
17621.

Heltai Gáspár: A bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme. Szerk.: Keleti Artúr. Tevan amatőr-sorozat 13. Békéscsaba, 1943, Tevan Nyomda, 155+5 p. Korda Géza fametszeteivel illusztrált. Az 1566. évi kolozsvári kiadás reprintje. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Számozott (1200/946.) példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.
1
17622.

Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
1
17623.

Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.
1
17624.

Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse