Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

17565.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Sík Csaba (szerk.): Költők, barátaim. Számozott, névre szóló példány. Preszter Sándor Müveit Nép Könyvterjesztő Vállalat igazgatója részére. Bp., 1985. Helikon. Kiadói bársony kötésben. Könyvárusi forgalomba nem került
17566.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hevesi Sándor: Színház. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói javított papír védőborítóban.
17567.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Alszeghy Zsolt: Magyar lírikusok. Vörösmarty Mihály, Komjáthy Jenő, Ady Endre, Harsányi Kálmán. Bp.,1921, Pallas. Kiadói papírkötés.
17568.

Rufpreis:
1 000 HUF

17569.

Rufpreis:
3 000 HUF

Márai Sándor: Ég és föld. Bp.,1944,Révai. A borító grafikája Fenyves Sándor munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papír védőborítóban, a papírborítót leszámítva jó állapotban.
17570.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gazsó L. Ferenc-Zelei Miklós: Szépséghibák. Bp., 1986., Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé deformált gerinccel.
17571.

Rufpreis:
800 HUF

17572.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy Pál: Monologium. Párizs, 1971, Magyar Műhely.  Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító széleken kis szakadásokkal. A szerző, Nagy Pál (1934- ) által Vattay Elemér (1931-2012) fényképész, műgyűjtőnek dedikált példány, és aláírt példány.
17573.

Rufpreis:
2 800 HUF

Illés Béla: Válaszúton. Bp., 1958, Magvető, kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. A szerző által dedikált példány!
17574.

Rufpreis:
1 000 HUF

Híres szerelmesek. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17575.

Rufpreis:
1 800 HUF

17576.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF