Szövetkezeti vezető kincses könyve. Bp.,(1935),"Hangya,"208 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott, részben hiányos gerinccel.+ Dr. Glacz Oszkár: A szövetkezeti mozgalom történeti fejlődése Európában. Bp., 1922, Szerző,("Hangya"-ny.), 47 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt, kissé hiányos borítóval, foltos.
Gondolkodó Magyarok 5 kötete: Szekfű Gyula: "Valahol utat vesztettünk.", Bartók Béla: A népzenéről, Kassák Lajos: Csavargók, alkotók, Brodarics István: Igaz leírás a magyaroknak a törökökkel Mohácsnál vívott csatájáról, Eötvös József: A zsidók emancipációja. Bp., 1981-1987., Magvető. Kiadói papírkötés.
A magyar öntudat kistükre. Bp., 1943., Felső Kereskedelmi Iskolai Tanárok Nemzeti Szövetségének Kiadása. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítószélekkel.
Wass Albert: Jönnek! Adjátok vissza a hegyeimet! Pomáz, 2002, Kráter. Két regény egy kötetben. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.
Wass Albert: Az Antikrisztus és a pásztorok. Pomáz, 2003, Kráter. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóval, enyhén kopottas állapotban.
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. III. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 406 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Vörösmarty Mihály minden munkái V-VI. köt.: Színművek I-II. köt. Kiadták Bajza J. és Schedel Ferenc. Bp., 1845, Kilián György, 384+2+252+2 p. Későbbi kopott aranyozott átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylappal és címlappal.