Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Fagyöngy. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, 1795. számozott példány, nyomtatott aláírásokkal, jó állapotban.
17444.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kogutowicz Lajos: A térkép írás olvasás ABC-je. II. rész. Bp.,1931., Szerzői kiadás, (Stádium-ny.), 3+96-395 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel és gerinccel.
17445.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tömörkény István: Vízenjárók és kétkezi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos, 203+5 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón a kép sérült, hiányos, kopott, foltos borítóval, a tartalomjegyzékben bejelölésekkel.
17446.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Mária: A tarot. Szegedi Katalin képeivel. Bp., én., Lánchíd Kiadó. Kiadói papírkötés. +22 kártyalap. (0-21.)
17447.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Beke Sándor: Bodzafa virága. Versek. Székelyudvarhely, 2006., Erdélyi Gondolat Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17448.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete József: Szép Jóska asszonya. Makó, 1911, Kovács Antal. Félvászon kötés, széteső állapotban.
17449.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

17450.

Rufpreis:
1 200 HUF

Éger György: A burgerlandi magyarság rövid története. DEDIKÁLT! Bp., 1991, Anonymus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17451.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Sándor Kászon: Újjászületésünk útja. Holtakkal beszélgetéseim. Válogatta, rendezte és népe kezébe adja: - -. Nyomtatott köszönetnyilvánítással Koltay Gábor, és Szörényi Levenete részére. Bp., 1991., Szabad Tér. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Sándor Kászon (1902-1992) által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány. Valamint: Szörényi Levente (1945-) zeneszerző, szövegíró, gitáros-énekes (Illés, Fonográf) saját kezű ajándékozási soraival és aláírásával.
17452.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hajo Banzhaf: Tarot kézikönyv. Bp., 1994, Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
17453.

Rufpreis:
1 600 HUF

Joseph Bédier: Trisztán és Izolda regéje. Ford. és az utószót írta: Pap Gábor. A védőborítékot, a fedéltervet ás az iniciálékat Molnár Ágnes rajzolta. Bp., 1956., Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus feleségének a névbejegyzésével.
17454.

Rufpreis:
1 400 HUF

17455.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF